Doğuş Kargo TaşımacılıkDoğuş Kargo Taşımacılık

Doğuş Kargo Taşımacılık

Mücahitler Caddesi Kırlangıç Sitesi Altı A Blok Ezgi Pide Fırını Karşısı/Seyhan

Kayıt Tarihi: 2018-11-28

İLLER

Yetkili Bilinmiyor. | Alternatif Numara: (0322) 261 49 46 (Adana)
Doğuş Kargo Taşımacılık Hakkında:
DOĞUŞ KARGO EVDEN EVE NAKLİYAT olarak, bu sektöre bambaşka bir hizmet anlayışı kazandırmıştır. Müşteri memnuniyet odaklı hizmet anlayışımızın bize kazandırdıkları ile kalite çıtamızı her zaman yükselterek yolumuza devam ediyoruz. Şirketimiz araç filosu ve alanında uzman ve tecrübeli kadrosu ile evden eve şehir içi, şehirler arası, ofis, büro, işyeri, fabrika taşıma hizmeti ile eşya depolama hizmetlerimiz en kaliteli ve sorunsuz bir şekilde taşımayı ve tüm taahhütleri yerine getirmeyi garanti etmektedir. Tecrübemiz ve işimize verdiğimiz önem ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Nakliyat konusunda hizmet etmek için bizler buradayız. DOĞUŞ KARGO EVDEN EVE her zaman daima önde.
7/24 her zaman yanınızdayız. DOĞUŞ KARGO EVDEN EVE NAKLİYAT SEYHAN/ ADANA
info@doguskargo.com.tr | (0322) 261 49 46 | (0538) 925 28 10

Globelleşen dünya ve bizler de her gün zenginleşiyoruz, gelişiyoruz, kullandığımız eşyaların sayısı ve değeri paha biçilemez derece de artıyor, ve tüm bu eşyalara olan ihtiyacımız artıyor, dolayısıyla artan bu ihtiyaçları karşılamak için de her gün yeni eşyalar satın almaktayız. Bunun beraberinde her geçen gün alınan yeni eşyalar, yeni teknolojik aletler daha da kıymetlendi ve birçoğu belki de paha biçilemez derecede sizler için, bizler için değer kazandı. Bunlar kimi zaman gerçekten değer verdiğimiz eşyalarımız olabilmekte, kimi zaman çok fazla para verdiğimiz eşyalarımız olmaktadır.

Dolayısıyla bu tür kırılgan eşyaların, değerli eşyaların taşınması da hep bir sıkıntı olmuştur yıllardır. Dolayısıyla nakliye işlemleri konusunda tüm firmalara güven sağlanamamaktadır. Ayrıca eskiden taşınırken “tut şunun ucundan da yardım et” diyebileceğimiz eş dost çevresi genişken günümüz de bu tür olaylara şahit olmak çok daha zor artık. Diğer bir yandan Nakliye üzerinden hassasiyetle durulması gereken bir konudur. Bu noktada önemli olan nakliyenin hızlı ve güvenli bir şekilde yapılması olacaktır. İşte tam burada Adana Doğuş Nakliyat olarak devreye biz giriyoruz.


E-posta adresi: dogus.kargo@hotmail.com
/ap/nakliyebul/adana/dogus_kargo_tasimacilik/2-1-0-152018-11-28, 5:23 PM
Doğuş Kargo Taşımacılık Doğuş Kargo Taşımacılık Doğuş Kargo Taşımacılık

Hizmet Ağı

Adana-01
Öncelik: Adana

Özellikleri

K3 Belgeli, Ev Taşıma, Ofis Taşıma, Eşya Taşıma, Teklife Açık
Toplam Teklif: 0
avatar
Bu nakliye firmasına ait RSS bağlantısı bulunmuyor.

Harita

Oy Ver:

Değerlendirme: 0.0/0

Doğuş Kargo Taşımacılık Sosyal Medya Hesabı


Fiyat Aralığı: Fiyat aralığı bilinmiyor.
Araç Sayısı: Belirtilmemiş
Taşıma Yolları: KarayollarıAnahtar Sözcükler
Nakliye Değeri
Nakliye Ağı
Adana - Adana
+905389252810 dogus.kargo@hotmail.com
Diğer Seçenekler

uCoz