Serin NakliyatSerin Nakliyat

Serin Nakliyat

Karapınar Mahallesi Adnan Menderes Caddesi No:67 Merkez/Adıyaman

Kayıt Tarihi: 2018-11-29

İLLER

Yetkili Bilinmiyor. (Adıyaman, Tüm Türkiye)
Serin Nakliyat Hakkında:

Serin Asansörlü Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık Hizmetleri Ltd. Şti.; 1992 yılında taşımacılık faaliyetlerine başlayan Serin nakliyat 1999 yılına kadar her türlü taşımacılık hizmetini sağlamış olup 2000 yılı ve sonrasında çok fazla ev taşımacılık talebinin oluşmasından ötürü evden eve nakliyat sektöründe uzmanlaşmıştır.

2005 yılından sonra araç filosuna genişleterek tüm Türkiye'de şehirci ve şehirlerarası ev ve ofis taşımacılık hizmeti sağlamaya devam etmiştir.
 

Geniş Araç Filosu ile tüm Türkiyede

Geniş bir araç filosuna sahip olan Serin Nakliyat, sadece Adıyaman'da değil Türkiye'nin tamamında taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Şirketimizin günlük İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya seferleri bulunmaktadır.


Bilgi ve Destek : info@serinnakliyat.com

Muhasebe ve Finans : muhasebe@serinnakliyat.com

Araç Takibi : aractakip@serinnakliyat.com

Müşteri Yorumları : yorum@serinnakliyat.com


E-posta adresi: info@serinnakliyat.com
/ap/nakliyebul/tum_turkiye/serin_nakliyat/85-1-0-252018-11-29, 12:26 PM
Serin Nakliyat
Editör Notu: Bilgi ve Ücretsiz Ekspertiz talepleriniz için aranabilir.

Hizmet Ağı

Adıyaman-02
Öncelik: Adıyaman, Tüm Türkiye

Özellikleri

K3 Belgeli, Ev Taşıma, Ofis Taşıma, Eşya Taşıma, Parça Eşya Taşıma
Toplam Teklif: 0
avatar
Bu nakliye firmasına ait RSS bağlantısı bulunmuyor.

Hizmetler

Serin evden eve nakliyat, ulaştırma bakanlığı tarafından evden eve taşımacılık hizmeti sunabilmek için gerekli olan K3 yetki belgesine sahiptir. Bizler, müşterilerimize evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı, hastane taşımacılığı ve fuar taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.

Evden eve nakliyat hizmetlerinde ev taşımacılığı müşterilerin talepleri doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Taşımacılık öncesi müşterilerimizin isteklerini dile getirmesini talep ederek bu istekleri harfiyen yerine getirecek şekilde fiyat teklifimizi sunar, teklifimizin kabul görmesi durumunda sözleşmemizi hazırlarız.

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde müşterimizin istekleri doğrultusunda talep edilirse evde yer alan eşyaların tamamı tarafımızdan paketlenebilmektedir. Çalışan veya evde bebeği bulunan ev hanımlarının en çok tercih ettiği bu yöntem ile evde yer alan mutfak eşyaları ve dolaplar içerisinde yer alan eşyaların kolileme işlemleri ile ev tekstillerinin hurçlama ve paketleme işlemleri tarafımızdan gerçekleştirilir.

Nakliyat için seferber olan her ekibimizde tam donanımlı bir marangozumuz yer almakta olup bu marangozumuz evde yer alan eşyaların demontaj ve montajını gerçekleştirmektedir. Marangozumuz, taşımacılık öncesi mobilyaların demontajını itinalı bir şekilde gerçekleştirdikten sonra taşınacağınız yeni evde tekrar montaj işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Tüm taşımacılık işlemlerimiz alanında uzman çalışanlarımız tarafından gerçekleştirilmektedir. Kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri Avrupa standartlarında olup kesinlikle kanserojen madde içermemektedir. Çalışanlarımızın tamamı şirketimiz SSK’lı çalışanı olup iş güvenliği konusunda eğitimlidir.

Oy Ver:

Değerlendirme: 0.0/0

Serin Nakliyat Sosyal Medya Hesabı


Fiyat Aralığı: Fiyat aralığı bilinmiyor.
Araç Sayısı: Belirtilmemiş
Taşıma Yolları: KarayoluAnahtar Sözcükler
Nakliye Değeri
Nakliye Ağı
Tüm Türkiye - Adıyaman, Tüm Türkiye
+90539 719 54 74 info@serinnakliyat.com
Diğer Seçenekler

uCoz