person_outline
phone

Evden Eve Asansörlü, Asansörsüz Şehiriçi ve Şehirler Arası Ev, Ofis Taşımacılığı

Evden Eve Nakliye Bul

Nakliye Nedir?

Nakliye Nedir? 

Nakliye, herhangi bir eşyanın bir yerden bir yere taşınması demektir. Nakliye işlemi ilk insanlardan buyana devam eden bir işlemdir. Sözcük kökeni Arapça olup, Türkçeye de girmiş ve etkin kullanılan bir kelimedir. Öz Türkçesi taşımacılıktır. Nakliye-taşımacılık işlemi araçlar ve vasıtalarla yapılmıştır ki, göçebe topluluklar  yanlarında taşıdıkları eşyalarla bu işlemi başlatmıştır. Atlı binek, araç ve derken zamanla modern araç ve gereçlerle bu işlem devam etmektedir. Asansörlü taşımacılık, hızlı ve güvenli taşımacılık ve hatta sigortalı özel taşımacılık gibi seçeneklerle sunulmaya başlanan ayrı bir hizmet ve iş alanı olmuştur. Öz çatlılar nakliyat da bu hususta birçok avantajlı durum ve hizmetle meslektaşlarına örnek olmaktadır. 
İlk zamanlar kara taşımacılığı olarak başlayan, sonra deniz ve ardından hava taşımacılığı olarak devam eden nakliyat hizmeti an itibarıyla demir yolu nakliyesi gibi ayrı imkanlar sunmaktadır. Teknolojiye paralel olarak gelişen nadide sektörlerdendir. Erzurum Evden Eve Taşımacılıkta öncü olan Öz Çatlılar Nakliyat da bu hususta tüm olanakları göz önünde bulundurmaktadır. 

Parsiyel Nakliye Nedir?

Parsiyel nakliye demek, en az iki farklı firma ya da bireyin ürün ve mallarının bir nakliye aracıyla taşınması demektir. Bu işlem ka ... Devamını Oku » ...>>Devamı
Eklenti: Görsel 1
Kategori: Nakliye Rehberi | İnceleme: 1072 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2017-02-01 | Yorumlar (0)