person_outline
phone

Evden Eve Asansörlü, Asansörsüz Şehiriçi ve Şehirler Arası Ev, Ofis Taşımacılığı

Evden Eve Nakliye Bul

Lojistik Bir Sanattır.
Günlerden bir gün, Lojistik eğitimi almakta olan bir genç öğrenci, lojistikle alakalı bir hususu bana danışarak, yardım talebinde bulundu. Ben ise dilim döndüğü kadarıyla ona yardımda bulunmaya çalıştım, elimden geleni yaptım. Akabinde ise düşündüm; Bu şekilde yardım edeceğim daha nice öğrenci arkadaşlar olabilir. Olamaz mı? Derken, yazmaya başladım. Yazdığım yazıları internet (bilgi sunar) ağlarında, dergi ve bazı platfrom mercilerinde yayınlatmaya başladım. Bu kademede bana imkan sunan, yazdıklarımın yayınlanmasına katkı sağlayan ne kadar kişi ve dostum var ise hepsine teşekkürlerimi iletiyorum. 
 

Her ne yazdı ise Lojistik için, bilgimin zekatını vermek için yazdım. Yazdıklarımı, insanlara, öğrencilere faydalı olması, onlara yol göstermesi maksadıyla kaleme aldım. Bugüne değin 100'ün üzerinde makalemden seçmeleri bir tek kitapla derleyip, toparlamaya karar vermiş bulunuyorum. İnsanlar, öğrenci ve lojistik severler sırf istifade buyursunlar diye bu kitabımı okurlarıma takdim ediyorum. Bu kitap ki, okuyanlara zerrer fayda sağlar, işte o hal üzere benim için bu, dünyanın bütün cevher ve hazinelerinden evladır. Ne bu bedel ile her daim mutlu ve mesut kılar bu hal beni. 

- Tanıtım Bülteninden Uyarlama / Mevlüt Baki Tapan - 

 

...>>Devamı
Kategori: Nakliyat Rehberi | İnceleme: 256 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2018-07-07 | Yorumlar (0)

Rüyada Taşınmak - Ev Taşımak
Rüyada Taşınmak - Ev Taşımak Ne Demektir?
Rüyada ev taşımanın anlamı, hayati değişiklik demektir. Rüyada ev taşıdığını, taşındığını gören kimsenin hayatında değişiklik meydana gelecek,demektir. Taşınmanın bir diğer yorumu ise, kişinin kendini emniyette hissedeceği yer olarak ifade edilmektedir. 
Rüya sözlüklerinden birinin yorumlamasına göre rüyada kişi taşındığını görmüş ise kişinin ruh halindeki değişikliklere delalet eder. Rüya sahibi, iş veya kişisel hayatında bir takım değişiklikler yaşayacaktır. Ev taşımak, köklü bir değişim olacağını göstermektedir. 

Rüyada ev taşımak, taşınmak ve farklı bir memlekete, şehre taşındığını görmek ise; bir müddet rüya sahibinin sevdiklerinden uzak kalacağı anlamı taşır. 
Ayrıca Rüyada Eşya Toplamak; kafa toparlamak için bir yere aramaya, 
Aniden Rüyada Taşındığını Görmek; sürpriz bir iş teklifi almaya, maaş ve makamın artmasına, hayatın lüksiyata geçmesine işarettir. 

Rüyada bir evden, başka bir eve taşındığını gören kimse, zengin olur. Büyük evden küçüğe taşındığını gören kimsenin durumu ise psikolojik unsurlar barındırır. Psikolojik açıdan bunalım içerisinde olmayı, buhranlı bir dönem geçirdiğini göstermektedir. Aynı şekilde küçük evden büyük eve taşındığını görmek de psikolojik açıdan yorumlanmaktadır. Ferahlığa ç ... Devamını Oku » ...>>Devamı
Eklenti: Görsel 1
Kategori: Nakliyat Rehberi | İnceleme: 501 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2018-07-07 | Yorumlar (0)

Rüyada Eşya Taşımak
Rüyada eşya taşımanın hikmeti, Allah (cc)'ın lütfetmesine işarettir. Bir yerden toparlanarak kurulu düzeni dağıtıp, farklı bir yerlere göçü, farklı yerlerde başka insanlarla yeni bir başlangıç yapmayı temsil eder. 
Rüyada eşya taşımanın ölüm, dağıtılan düzen veya yeni başlangıçlara işaret ettiği söylenebilir. 

İslam alimlerince ve modern rüya tabirlerince farklı biçimlerde yorumlanmaktadır. Temelde yaygın olan görüşler şu şekildedir;
Rüyada eşya taşımak, kişinin kendi sorumluluklarına bağlı olarak başarılı olacağına delalet eder. 
Rüyada eşya taşıyor olma, aynı zamanda davranışların da temsili olup, davranışların düzeltilmesi gerekiğine uyarısal vurgu etmektedir. 
Ayrıca, rüyada eşya taşımak, rüyayı görene hayattan memnun olmadığını ve bir takım sorunların en kısa sürede üstesinden gelmesi gerektiğini belirtmektedir. 
Bazı alimlere göre meşaketli bir biçimde onura, zorluklarla mücadele etmiş veya edecek olsa bile hak ettiği yere ulaşacağına, hatalarının ardından hayal ettiği güzelliklere kavuşacağına işarettir.

Bunun dışında kimi yorumculara göre, rüyada eşya taşımak, rüya sahibinin beklediği ümit ettiği bir mirasa kavuşacağına işarettir. 
*** Genel anlamıyla "rüyada eşya taşıdığını gören kimse" güzel olaylarla karşılaşacaktır. Rüyada eşya taşımak güzele yorumlan ... Devamını Oku » ...>>Devamı
Eklenti: Görsel 1
Kategori: Nakliyat Rehberi | İnceleme: 409 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2018-07-07 | Yorumlar (0)