person_outline
phone

Evden Eve Asansörlü, Asansörsüz Şehiriçi ve Şehirler Arası Ev, Ofis Taşımacılığı

Evden Eve Nakliye Bul

Asansörlü Taşımacılığın 3 Önemli Faydası

Günlük yaşantımızı kolaylaştıran teknolojik gelişmeler, nakliyecilik sektöründe de baş göstermiştir. Eskiden ev taşımak için bir kamyon, 6 – 7 hamal gerekmekteydi. Zorlu ve zahmetli bir süreçti. Eş taşıma esnasında eşyalara ciddi hasarlar söz konusu olabilmekteydi. Her ev taşımacılığı adeta işkence gibiydi. Günümüzde ise durum çok daha farklı bir hal aldı ve gelişimle beraber kolaylıklar da kendini belli etti. Artık asansörlü ev taşımacılığı gelişti. Öyle ki, asansörlü ev – eşya taşımacılığının üç büyük faydası insanları cezbeder durumda.

  1. Zamandan Tasarruf: Kısa sürede eşyalar araca yüklenebiliyor ve araçtan yeni eve nakledilebilir.
  2. Hasar Olanaksız: Eşyalara veya binanın duvarına, boyasına veya yapısına her hangi bir hasar söz konusu değildir. İnsanlar yorulmamakta, sağlık sorunları belirmemektedir.
  3. Az Ama Uzman Personel: Çok fazla elemana ihtiyaç kalmadı. Bir veya iki alanında uzman personel ile ev taşımacılığı mümkün olmaktadır.

Üç büyük avantajıyla evden eve taşımacılığın yegane hizmeti olan asansörlü ev taşımacılığı, İstanbul gibi büyük iller dışında birçok ilde yaygınlaşmıştır. Özellikle Erzurum, Mersin ve Adana gibi illerde sıkça tercih edilmektedir. En büyük avantajı ise elbetteki eşyaların ve bina yapısının zarar görmemesidir. Ayrıca gürültü sorunu ortadan kalkm ... Devamını Oku » ...>>Devamı

Kategori: Nakliye Rehberi | İnceleme: 545 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2018-10-01 | Yorumlar (0)

Evden Eve Asansörlü Nakliye Yapan Firmaların Seçimi

Ev, ofis, parça eşya ve depo malzemesi taşımacılığında zamandan tasarruf, eşya ve ürünlerin güvenliğinden eminlik sunan asansörlü taşıma hizmeti, günümüzde oldukça yaygınlaşan teknolojik hizmetler arasındadır. İstanbul gibi büyük illerde çevresel etkenlerden ötürü pek gelişemese de Erzurum, Adana ve Mersin gibi illerde oldukça gelişmiş ve yaygın olarak kullanılır olmuştur. Nakliye hizmeti sunan firmaların birçoğu, aynı zamanda asansörlü evden eve nakliye hizmeti de sağlamaktadır. Taşımacılıkta kullanılan asansörlerin de birçok farklı çeşiti mevcuttur. Taşıyabildiği ağırlığa ve çıkarılacak yüksekliğe göre değişik çeşitlerde asansör mevcuttur.

Ev veya bir malzeme taşıtacağınız zaman asansörlü nakliye hizmetinden faydalanmak istiyorsanız nakliye firmasını iyi seçmelisiniz. Her şeyden önce taşınacak evin yüksekliğine, eşyaların ağırlığına uygun asansöre sahip nakliye firmalarını tercih etmelisiniz. Daha da önemlisi ise asansörü kullanacak operatörün ve taşıyıcıların alanında uzman, profesyonel olmasına özellikle dikkat etmelisiniz. Bu durum en önemli hususlardandır. Bu yüzden nakliye fırmalarını iyi araştırmalı ve doğru yerden seçmelisiniz. Bulunduğunuz ilde asansörlü taşımacılıkta yeterliliği olmayan nakliye firması söz konusu ise,  civar illerden destek alabilirsiniz.

Asansörlü nakliye hizmeti veren nakliye firmalarında hız, güvenilirlik, deneyim, başarı unsurlarına dikkat e ... Devamını Oku » ...>>Devamı

Eklenti: Görsel 1
Kategori: Nakliye Rehberi | İnceleme: 408 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2018-10-01 | Yorumlar (0)

Asansörlü Taşımacılığın Avantajları

Zaman, teknoloji ve bilgi çağı. Öyle ki, teknolojik tüm fırsatlardan da faydalanma zamanı. Nakliye fırmalarının birçoğu da bu duruma ek katkı sağlamakta, asansörlü taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Asansörlü taşıma, özellikle tercih nedenlerinden olmakta ve bu hal, birçok nakliyecinin bu teknolojiye öncelik vermesine neden olmuştur.

Nakliye fırmaları arasında hız, rekabet, yenilikçilik ve fayda unsurları büyük öneme sahiptir. Bunlara ilaveten bir de sunulan imkan durumu önemlidir ki, Asansörlü taşıma hizmeti de bunlardan bir tanesidir. Ev taşıma eylemi gerek taşıyıcı, gerek taşıtıcı açısından asansörlü nakliye hizmetiyle daha hızlı, güvenli ve pratik hal almaktadır. Eşyaların zarar görmesini engellediği gibi, aynı zamanda  hız, zaman ve kolaylık açısından da asansörlü ev taşıma olanağı büyük öneme sahiptir. Evden eve taşımacılıkta asansörlü ev taşımacılığının avantajları aslında saymakla bitmez.

Çevreye Rahatsızlık Veremeden Ev Taşımanın Kolay Yoludur.

Özellikle üst katlardan veya üst katlara ev taşıma durumu birçok soruna neden olabilmektedir. Bu sorunları en aza indirmek, zorlukları kolaylaştırmak için asansörlü evden eve nakliye hizmeti olmazsa olmaz ilkelerdendir. Özellikle büyükşehir v emetropollerde binaların merdivenleri dar, kapılar küçük ve taşıma alanları kısıtlıdır. Bu durumda hem eşyaların, hem duvarların zarar görme ... Devamını Oku » ...>>Devamı

Eklenti: Görsel 1 ·Görsel 2
Kategori: Nakliye Rehberi | İnceleme: 528 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2018-10-01 | Yorumlar (0)