person_outline
phone

Evden Eve Asansörlü, Asansörsüz Şehiriçi ve Şehirler Arası Ev, Ofis Taşımacılığı

Evden Eve Nakliye Bul

Erzurum Özçatlılar Evden Eve Nakliyat Google Haritalarda
Erzurum'un Nakliyecilik hizmetinde birçok ilke imza atan ve birçok yeniliğe öncülük yapan Erzurum Özçatlılar Evden Eve Asansörlü Nakliye Firmamız, artık Google Haritalarda. Yakın zamanda Yandex, Bing ve Rastgelelik gibi farklı haritalarda da yer alacaktır. 

Doğuanadolu Evden Eve Nakliyecilikte bir numara nakliyecilik anlayışı kapsamında bilindik nakliyecilikten farklı hizmetler sunmayı başardık. Yalnızca nakliye portallarına telefon numarası bırakarak tanınma yöntemlerinden uzağız. Resmi Websitemiz, Blog sayfamız, Rastgelelik Desk panelimi, RSS Ağımız ve Facebook - Google+ - Linkedin gibi sosyal medya hesaplarımızla hizmete devam ediyoruz. 81 İlde hizmet veren nakliyeci meslektaşlarımızdan farklı olarak Nakliye Terimleri Sözlüğü, Nakliye Arama Motoru, Nakliye Bul Platform Uygulaması ve Açılış Sayfası gibi hizmetleri online olarak sunuyoruz. 

K3 Belgemizle profesyonel nakliyeciliği yapmakta ve tüm müşterilerimizden memnuniyetlerine ilişkin geri dönüşler almaktayız. Ulaşılabilir olmanın ve hakkımızda bilgilerin güncel biçimde günümüz dünyası olan sanal alemde varlığının gücünden haberdarız. Birçok nakliyecinin aksine İnternette var olmanın gücünün farkında olarak varlığımıza devam edeceğiz. 

Müşterilerimizden gelen geri bildirimlerden ötürü tüm müşterilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. 
... Devamını Oku » ...>>Devamı
Eklenti: Görsel 1
Kategori: Kurumsal | İnceleme: 196 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2018-12-01 | Yorumlar (0)

Türkiye'de Nakliyeci İnternet Sitesi Sorunu
Türkiye'de sayısı tespit edilemeyecek düzeyde nakliyeci ve nakliye firması bulunuyor. Ancak yaptığımız araştırma neticesinde ne yazık ki, nakliyecilik 3 farklı şema içerisine sıkışmış ve kurtarılması gereken bir hazin durum gibi. 
1 - Yerel-Şehiriçi Bilinmezler: Belli bir şehir içerisinde sadece kamyon üzeri reklam ve telefonla çalışma sürdürenler. 
2 - Tüm Ülkeye Dallananlar: Genellikle İstanbul, Ankara, Antalya, Erzurum, Diyarbakır ve İzmir gibi büyük kentlerde merkezleri kurulmuş, İnternet siteleri mevcut olan ve tüm illerin potansiyelini almaya çalışanlar.
3 - Uluslararası Çalışanlar: Barsan, Mars, Ekol, DSL gibi yurtdışına büyük ölçekli nakliye hizmeti sunanlar. 

Bu üç şemadan en önemli ve karma bir soruna dönüşen Evden Eve Nakliyecilik ise 1. ve 2. şemayı kapsamaktadır. Ne yazık ki yerel nakliyeciler, İnternet gibi dev platformlara henüz geçmeye pek niyetli görünmüyor. Ardahan, Artvin, Iğdır vb. küçük ölçekler illerde ise neredeyse yerel firmaya İnternetten ulaşmak olanaksız. Toplu nakliye portalları haricinde bu nakliyecilere ulaşım imkansız. Dolayısıyla da şehirler arası tüm nakliye potansiyeli Websitesi olan nakliyecilere akmakta. 

Arama motorlarında anahtar kelime ve SEO uyarlamalarıyla tüm illerde çıkmayı ilke edinen dev nakliyeciler, yerel bazda çalışan nakliyecilerin pastadan payını küçültmektedir. Bu yüzden tüm nakliye hizmeti sunanların kendilerine ait olabildi ... Devamını Oku » ...>>Devamı
Kategori: Nakliyat Rehberi | İnceleme: 160 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2018-12-01 | Yorumlar (0)