person_outline
phone

Evden Eve Asansörlü, Asansörsüz Şehiriçi ve Şehirler Arası Ev, Ofis Taşımacılığı

Evden Eve Nakliye Bul
Türkiye'de Nakliyeci İnternet Sitesi Sorunu
Türkiye'de sayısı tespit edilemeyecek düzeyde nakliyeci ve nakliye firması bulunuyor. Ancak yaptığımız araştırma neticesinde ne yazık ki, nakliyecilik 3 farklı şema içerisine sıkışmış ve kurtarılması gereken bir hazin durum gibi. 
1 - Yerel-Şehiriçi Bilinmezler: Belli bir şehir içerisinde sadece kamyon üzeri reklam ve telefonla çalışma sürdürenler. 
2 - Tüm Ülkeye Dallananlar: Genellikle İstanbul, Ankara, Antalya, Erzurum, Diyarbakır ve İzmir gibi büyük kentlerde merkezleri kurulmuş, İnternet siteleri mevcut olan ve tüm illerin potansiyelini almaya çalışanlar.
3 - Uluslararası Çalışanlar: Barsan, Mars, Ekol, DSL gibi yurtdışına büyük ölçekli nakliye hizmeti sunanlar. 

Bu üç şemadan en önemli ve karma bir soruna dönüşen Evden Eve Nakliyecilik ise 1. ve 2. şemayı kapsamaktadır. Ne yazık ki yerel nakliyeciler, İnternet gibi dev platformlara henüz geçmeye pek niyetli görünmüyor. Ardahan, Artvin, Iğdır vb. küçük ölçekler illerde ise neredeyse yerel firmaya İnternetten ulaşmak olanaksız. Toplu nakliye portalları haricinde bu nakliyecilere ulaşım imkansız. Dolayısıyla da şehirler arası tüm nakliye potansiyeli Websitesi olan nakliyecilere akmakta. 

Arama motorlarında anahtar kelime ve SEO uyarlamalarıyla tüm illerde çıkmayı ilke edinen dev nakliyeciler, yerel bazda çalışan nakliyecilerin pastadan payını küçültmektedir. Bu yüzden tüm nakliye hizmeti sunanların kendilerine ait olabildi ... Devamını Oku » ...>>Devamı
Kategori: Nakliye Rehberi | İnceleme: 410 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2018-12-01 | Yorumlar (0)

Nakliyebul Yakında
Erzurum'un gözde taşımacılık firmalarından biri olarak Özçatlılar Nakliyat bünyesinde birçok nakliye firması ve platformundan farklı birçok ilke imza attık. Nakliye Sözlüğü, Nakliye Arama Motoru, Nakliye RSS Ağı vb. Yeni bir platform uygulamasıyla hizmete devam ediyoruz. 

"NakliyeBul" isimli platform uygulamamız yakında hizmete başlayacaktır. Tüm Türkiye ve ilaveten Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde hizmet veren gözde nakliye firmalarını buluşturacak, müşteriyle bütünleştirecek uygulamamızın yayına girmesine az kaldı. Web, Tarayıcı ve Mobil destekli hizmet vermesi için çalışmalar yürütüyoruz. 
...>>Devamı
Kategori: Kurumsal | İnceleme: 392 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2018-11-28 | Yorumlar (0)

Erzurum Evden Eve Nakliyat Açılış SayfasıErzurum Özçatlılar Nakliyat olarak, takipçi ve kullanıcılarımıza açılış sayfası hazırladık. Dileyen herkes Özçatlılar Nakliyat Açılış Sayfamızı kullanabilir. 

Erzurum Evden Eve Özçatlılar Nakliyat Açılış Sayfası için tıklayın.
Nakliye Açılış Sayfası ...>>Devamı
Eklenti: Görsel 1
Kategori: Kurumsal | İnceleme: 376 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2018-11-18 | Yorumlar (0)

En Seçkin Erzurum Nakliye Firmaları
Erzurum'da kaliteli taşımacılık hizmeti veren ve birçok müşteriden tam puan almayı başaran 5 Nakliye firmasını Nakliyeci ekibimiz sizler için derledi. 
 • BİZ, Erzurum Özçatlılar Nakliyat (0532 522 9300) 

Erzurum ili merkezinden şehir içi ve şehir dışı asansörlü - asansörsüz civar illere ve tüm Türkiye'ye evden eve, ofisten ofise taşımacılık hizmeti vermektedir. 
 • Erzurum Yıldırım Nakliyat (İstasyon Caddesi Aytemiz Udav Petrol Arkası No:18-B)

Şehir içi ve şehir dışı hızlı nakliye hizmeti vermektedir. Firma, 2001 yılından bugüne müşterilerine en iyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve yine aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir. Yıldırım Nakliyat olarak geleceğe güvenle taşınmak için her zaman telefon ve E-Mail yoluyla 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz.
 • Erzurum Şahin Nakliyat (Gürcükapı karakolu altı ara sok Erzurum şube: Erzurum nakliyeciler sitesi no z-4 Erzurum)

Tüm banka kredi kartlarıyla ödeme yapabileceğiniz yerel nakliye firmalarımızdandır. 
Eklenti: Görsel 1
Kategori: Nakliye Rehberi | İnceleme: 482 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2018-10-05 | Yorumlar (0)

Asansörlü Taşımacılığın 3 Önemli Faydası

Günlük yaşantımızı kolaylaştıran teknolojik gelişmeler, nakliyecilik sektöründe de baş göstermiştir. Eskiden ev taşımak için bir kamyon, 6 – 7 hamal gerekmekteydi. Zorlu ve zahmetli bir süreçti. Eş taşıma esnasında eşyalara ciddi hasarlar söz konusu olabilmekteydi. Her ev taşımacılığı adeta işkence gibiydi. Günümüzde ise durum çok daha farklı bir hal aldı ve gelişimle beraber kolaylıklar da kendini belli etti. Artık asansörlü ev taşımacılığı gelişti. Öyle ki, asansörlü ev – eşya taşımacılığının üç büyük faydası insanları cezbeder durumda.

 1. Zamandan Tasarruf: Kısa sürede eşyalar araca yüklenebiliyor ve araçtan yeni eve nakledilebilir.
 2. Hasar Olanaksız: Eşyalara veya binanın duvarına, boyasına veya yapısına her hangi bir hasar söz konusu değildir. İnsanlar yorulmamakta, sağlık sorunları belirmemektedir.
 3. Az Ama Uzman Personel: Çok fazla elemana ihtiyaç kalmadı. Bir veya iki alanında uzman personel ile ev taşımacılığı mümkün olmaktadır.

Üç büyük avantajıyla evden eve taşımacılığın yegane hizmeti olan asansörlü ev taşımacılığı, İstanbul gibi büyük iller dışında birçok ilde yaygınlaşmıştır. Özellikle Erzurum, Mersin ve Adana gibi illerde sıkça tercih edilmektedir. En büyük avantajı ise elbetteki eşyaların ve bina yapısının zarar görmemesidir. Ayrıca gürültü sorunu ortadan kalkm ... Devamını Oku » ...>>Devamı

Kategori: Nakliye Rehberi | İnceleme: 598 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2018-10-01 | Yorumlar (0)

Evden Eve Asansörlü Nakliye Yapan Firmaların Seçimi

Ev, ofis, parça eşya ve depo malzemesi taşımacılığında zamandan tasarruf, eşya ve ürünlerin güvenliğinden eminlik sunan asansörlü taşıma hizmeti, günümüzde oldukça yaygınlaşan teknolojik hizmetler arasındadır. İstanbul gibi büyük illerde çevresel etkenlerden ötürü pek gelişemese de Erzurum, Adana ve Mersin gibi illerde oldukça gelişmiş ve yaygın olarak kullanılır olmuştur. Nakliye hizmeti sunan firmaların birçoğu, aynı zamanda asansörlü evden eve nakliye hizmeti de sağlamaktadır. Taşımacılıkta kullanılan asansörlerin de birçok farklı çeşiti mevcuttur. Taşıyabildiği ağırlığa ve çıkarılacak yüksekliğe göre değişik çeşitlerde asansör mevcuttur.

Ev veya bir malzeme taşıtacağınız zaman asansörlü nakliye hizmetinden faydalanmak istiyorsanız nakliye firmasını iyi seçmelisiniz. Her şeyden önce taşınacak evin yüksekliğine, eşyaların ağırlığına uygun asansöre sahip nakliye firmalarını tercih etmelisiniz. Daha da önemlisi ise asansörü kullanacak operatörün ve taşıyıcıların alanında uzman, profesyonel olmasına özellikle dikkat etmelisiniz. Bu durum en önemli hususlardandır. Bu yüzden nakliye fırmalarını iyi araştırmalı ve doğru yerden seçmelisiniz. Bulunduğunuz ilde asansörlü taşımacılıkta yeterliliği olmayan nakliye firması söz konusu ise,  civar illerden destek alabilirsiniz.

Asansörlü nakliye hizmeti veren nakliye firmalarında hız, güvenilirlik, deneyim, başarı unsurlarına dikkat e ... Devamını Oku » ...>>Devamı

Eklenti: Görsel 1
Kategori: Nakliye Rehberi | İnceleme: 437 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2018-10-01 | Yorumlar (0)

Asansörlü Taşımacılığın Avantajları

Zaman, teknoloji ve bilgi çağı. Öyle ki, teknolojik tüm fırsatlardan da faydalanma zamanı. Nakliye fırmalarının birçoğu da bu duruma ek katkı sağlamakta, asansörlü taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Asansörlü taşıma, özellikle tercih nedenlerinden olmakta ve bu hal, birçok nakliyecinin bu teknolojiye öncelik vermesine neden olmuştur.

Nakliye fırmaları arasında hız, rekabet, yenilikçilik ve fayda unsurları büyük öneme sahiptir. Bunlara ilaveten bir de sunulan imkan durumu önemlidir ki, Asansörlü taşıma hizmeti de bunlardan bir tanesidir. Ev taşıma eylemi gerek taşıyıcı, gerek taşıtıcı açısından asansörlü nakliye hizmetiyle daha hızlı, güvenli ve pratik hal almaktadır. Eşyaların zarar görmesini engellediği gibi, aynı zamanda  hız, zaman ve kolaylık açısından da asansörlü ev taşıma olanağı büyük öneme sahiptir. Evden eve taşımacılıkta asansörlü ev taşımacılığının avantajları aslında saymakla bitmez.

Çevreye Rahatsızlık Veremeden Ev Taşımanın Kolay Yoludur.

Özellikle üst katlardan veya üst katlara ev taşıma durumu birçok soruna neden olabilmektedir. Bu sorunları en aza indirmek, zorlukları kolaylaştırmak için asansörlü evden eve nakliye hizmeti olmazsa olmaz ilkelerdendir. Özellikle büyükşehir v emetropollerde binaların merdivenleri dar, kapılar küçük ve taşıma alanları kısıtlıdır. Bu durumda hem eşyaların, hem duvarların zarar görme ... Devamını Oku » ...>>Devamı

Eklenti: Görsel 1 ·Görsel 2
Kategori: Nakliye Rehberi | İnceleme: 545 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2018-10-01 | Yorumlar (0)

Evden Eve Taşımacılığın Önemi

Tüm dünyada ve özellikle de son yıllarda büyük öneme sahip olan evden eve taşımacılık, farklı nedenlerden dolayı insanların göç etme zorunluluğuyla daha büyük önem kazanmıştır. Adrese dayalı nüfus verilerine göre 2013 yılı verilerince 2,5 Milyondan fazla kişi şehirler arası göçte bulunmuştur. Şehirler arası olduğu gibi şehir içerisinde de büyük göç söz konusudur. Evlerini taşıtmak zorunda kalan kişiler ise günümüz şartlarıyla ev taşımakta zorlu yaşıyor. Gerek eşyaların kolilenmesi, gerek araç ayarlanması, gerek eşyaların araca ve araçtan eve taşınması gibi birçok hususta zorluk yaşanmaktadır. Eşyalara zarar verilmekte, taşımada bina ve yapılar da ayrıca zarar görebilmektedir. Evden Eve Taşımacılık ise bu hususta büyük önem taşıyor.

Kişi, hiç bir zorluk ve endişe yaşamadan evini gönül rahatlığıyla taşımak istiyor. Bu ihtiyaç doğrultusunda ise evden eve nakliyecilik sektörü gelişmekte ve önem kazanmaktadır. Maddi ve zamansal açıdan tasarruf için evden eve nakliye en etkili seçenektir. Çünkü Evden Eve Nakliye Firmaları, demontaj ve paketleme, eşyaların araca taşınıp, yerleştirimesi, yeni adrese nakili eşyaların eve yerleşimi, montaj ve güvenlik gibi hizmetleri de beraberinde sunmaktadır.

Artık asansörlü taşıma ile fazla person ihtiyacı da ortadan kalmakta, yüksek katlardan ev taşıma olanağı kolaylık kazanmaktadır. Tüm bu unsurlar göz önünde tutulduğunda ... Devamını Oku » ...>>Devamı

Kategori: Nakliye Rehberi | İnceleme: 432 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2018-09-26 | Yorumlar (0)

En İyi Nakliye Firmaları

Nakliyecilik denilindiğinde ilk akla gelen iki farklı ama benzeş iş gelir; evden eve taşımacılık, uluslararası transport taşımacılığı. Uluslararası nakliyecilikten ziyade en çok evden eve, ofisten ofise taşımacılıkla ilgili firma araştırması yapılmaktadır. Tüketici, evini, ofisini veya kısmi eşyalarını taşıtacak bir nakliye firmasına hayatın belli zamanlarında gereksinim duyar. Fakat seçim hususunda zorlanır ve birçok kez sorun yaşar.

“Özgür ve Kaliteli Nakliyecilik ilkeleriyle çalışmayı yaşam tarzı edinen Özçatlılar Nakliyat Taşımacılık Ekibi, özel çalışma neticesinde kullanıcı yorumlarından, Armut ve Enakliyat platformlarından faydalanarak Türkiyenin en iyi nakliye firmalarını derledi. İlk 10 iyi nakliye firmasıyla beraber, diğer iyi firmalar da sıralandı .

Evvela belirtilmelidir ki, veriler kullanıcı yorumlarına, Armut ve Enakliyat sunum verilerine dayanarak; kaliteli hizmet, hız, güvenlik ve yetkili belge unsurları göz önünde bulundurularak oluşturulmuştur.

 1. Kale Taşımacılık: İstanbul – İzmir
 2. Kardeşler Nakliyat: İstanbul – Sakarya
 3. Veryap Evden Eve Nakliyat: İstanbul – Ankara, Eskişehir
 4. Özçatlılar Nakliyat: Erzurum – İst ... Devamını Oku » ...>>Devamı
Kategori: Nakliye Rehberi | İnceleme: 455 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2018-09-24 | Yorumlar (0)

Google Trend desteği ile edinilen bilgiler ışığında 12 Aylık zaman dilimi içerisinde Türk insanı "Evden Eve" aramalarını çoğalttı. Google verilerince "Nakliyecilik - Taşımacılık" alanında en sık aranan sözcüklerin başında "evden eve nakliye ve evden eve taşımacılık yer aldı. "Evden Eve" terim aramasına bağlı olarak ise aşağıdaki aramalar yapıldı. 
 • şehirlerarası evden eve nakliyat temiz nakliyat
 • adana evden eve adana nakliyat ve taşımacılık
 • adana can şehirlerarası evden eve taşımacılık
 • şehirler arası nakliyat temiz nakliyat
 • şehirler arası evden eve nakliyat temiz nakliyat
 • trabzon evden eve naklıyat
 • temiznakliye
Ayrıca; "gebze evden eve nakliyat, şehirlerarası evden eve nakliyat, adana evden eve" terimleri de sıkça arananlar arasındadır. 

- Erzurum Evden Eve Nakliyat,
- Palandöken Evden Eve Taşımacılık,
gibi terim aramaları için düşük orantıda seyretmektedir. 

En Sık Arama Yapan İller

Kategori: Nakliye Rehberi | İnceleme: 374 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2018-09-22 | Yorumlar (0)

« 1 2 3 4 5 6 »