person_outline
phone

Evden Eve Asansörlü, Asansörsüz Şehiriçi ve Şehirler Arası Ev, Ofis Taşımacılığı

Evden Eve Nakliye Bul
Ev Taşıyacaklara ÖnerilerEv, ofis eşyalarını taşımadan ve nakliye işlemlerini başlatmadan önce naçizane birkaç önerimiz olacak. 
 1. Taşıma öncesi anlaştığınız firma ile telefonda ön görüşme yapıp, akabinde ev veya ofis eşyalarını firma elemanlarının görmesini istemeliyiz. 
 2. Taşıma şartları, fiyat ve detaylar konuşulduktan sonra sözleşme imzalanmalıdır. 
 3. Eşya listesi önceden yapılmış olmalı ve eksiksiz bir şekilde firma yetkililerine teslim edilmelidir. Bir örneği de sizde bulunmalıdır. 
 4. Paketleme işlemi kim tarafından yapılacak? Sizin mi, firmanın mı yapacağına karar verilmeli ve aradaki ücret farkı da konuşulmalıdır. 
 5. T.C. Kanunlarınca ev taşıma için K3belgesi, yük taşımacılığında ise K1 belgesi gerekir. Anlaşacağınız firmanın bu yetkili belgelere sahip olup olmadığını öğrenmeli, emin olmalısınız. Bu belgenin sorulmasında yasal ve etik olarak hiç bir yanlış anlaşılma bulunmamaktadır. 
 6. Eşya yüklemesinin ardından araç plakası, şoför ismi ve telefon numarası mutlaka not alınmalıdır
 7. Taşınma tarihi netleştirildikten sonra firmanın ilgili tarihteki müsaitliği sorulmalı ve randevu ayarlanmalıdır. 
 8. Eşya taşıma işleminin ardından listedeki bütün eşyalar kontrol edilmelidir. 
Hızlı, güvenli ve kaliteli taşımacılık dileriz.

 

...>>Devamı
Eklenti: Görsel 1 ·Görsel 2
Kategori: Nakliye Rehberi | İnceleme: 866 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2017-09-04 | Yorumlar (0)

Nakliye Platformlarında Mağduriyet
Birden fazla nakliye, taşımacılık üzerine İnternet ağı ve platformu mevcut. Birçok nakliye firmasının tüketiciyle iletişim kurmasına vesile olmakta ve ulaşılması zor nakliyecilerle dahi iletişimi kolaylaştırmaktadır. Ancak bazı olumsuz yanları da çıkmıyor değil. İlgisizlik ve kontrolün nakliyecide olması dolayısıyla müşteri mağduriyeti olduğunda muhatap bulunamayabiliyor. Bu durumda kişilerin doğrudan nakliyecilerle aracısız bağ kurması gerektiğini hatırlatıyor. 
...>>Devamı
Kategori: Nakliye Rehberi | İnceleme: 729 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2017-09-04 | Yorumlar (0)

Taşınma Planı
Evden eve nakliyat gerçekten zor ve stresli bir iştir. Bu süreci en az stres ile atlatmanız için iyi bir Taşınma Planı hazırlamanız ilk işiniz olmalı. Hangi gün ne yapılacağı yazılı olan taşınma planınızı gün içinde sürekli görebileceğiniz bir yere asın. Örnek olarak buzdolabına yapıştırabilirsiniz. Her yaptığınız görevinizin karşısına yapıldı yazmayı ihmal etmeyi. Bu sizi motive edecektir.

TAŞINMADAN 4-5 HAFTA ÖNCE
Eğer evden eve nakliyat firması ile çalışacaksanız firma ve piyasa
araştırması yapı.

Eğer evinizi kendiniz taşıyacaksanız kiralık kamyon ve yardımcı elemanlar için
araştırma yapın.
Yeni evinize götürmeyeceğiniz eşyaları belirleyin, bu eşyaları satın veya
bağış yapın.
Taşınacak eşyalarınız için bir eşya listesi hazırlayın.

TAŞINMADAN 2-3 HAFTA ÖNCE
 • Yeni taşınacağınız evi belirleyin, evin bakıma ihtiyacı var ise gerekli işleri
 • yapacak ustaları belirleyin.
 • Yeni evin elektrik, su ve gaz aboneliklerini yapın.
 • Nakliye firmalarını araştırın ve nakliye firmaları için bir liste hazırlayın.
 • Nakliye firmasından nasıl bir hizmet alacağınızı belirleyin.
 • Paketlemesini sizin yapacağınız eşyalar için ambalaj malzemeleri ha ... Devamını Oku » ...>>Devamı
Eklenti: Görsel 1
Kategori: Nakliye Rehberi | İnceleme: 860 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2017-04-23 | Yorumlar (0)

"İlkbahara Özel İndirimli Taşıma Kampanyası"
 
Yaz sezonu açıldığında ev-ofis taşıma hizmetleri ve ihtiyacı da artmaktadır. Dolayısıyla da fiyatlarda artık gözlemlenir. Birçok firma ilkbaharın ilk günlerinden fiyatlarda yükselme, tarifelerde güncelleme yoluna gider. Bizde bu durumu göz önünde bulundurarak durumu ve aciliyeti bulunan müşterilerimize özel bir kampanya yapmaya ve onların ihtiyaçlarını karşılamaya karar verdik, zira her şeyden öte kalite ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları önem arz etmektedir. 
Geçici süreliğine sunulan kampanyamız ilkbahara özel indirimli olarak taşıma hizmetini barındırmaktadır. 
 
Detaylar Facebook sayfamızda...
...>>Devamı
Eklenti: Görsel 1
Kategori: Kurumsal | İnceleme: 792 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2017-04-16 | Yorumlar (0)

Rönesans Evden Eve Taşımacılığı Başlatıyoruz
1453 İstanbul'un fethinden sonra ortaya çıkan, yıllarca etkisi ve olağan dışı mucizeleriyle tarihi kasıp kavuran Rönesans akımını artık "Erzurum Öz Çatlılar Nakliyat" olarak Anadolu'nun Zirvesi Palandöken'den başlatıyoruz. 
Sözcük anlamı olarak kendine gelme ve eski canlılığını, şekil ve biçemini yeniden kazanma, daha da iyi bir konum ve olguya kavuşup gelişme manasına gelen "Rönesans", kavramını Nakliyeciliğe bizzat uyarlıyoruz. Bu sayede en büyük yenilik ve farkındalığın öncüsü olmanın onurunu yaşıyoruz. Bilindik nakliye sistemlerinden, geleneksel taşımacılıktan öte fikir ve mantıkla algısal olarak taşımacılığın temellerini atmayı gaye edindik. "Rönesans Evden Eve Taşımacılık" mantığı tamamen gerektiren temel unsurlarla müşteri taleplerini bütünleştirmek, arz-talep döngüsünde farklılıklara açık olarak hizmet sunuyoruz. Evinizi evimiz, eşyalarınızı eşyanız olarak görmekten farklı bir his, farklı bir olgu bu. Tamamen özel, emanet ve kıymetli olarak görmekteyiz eşyalarınızı. Eşyalarınız bizim eşyamızdır, mantığını artık bir kenara bırakma zamanı geldi. Kişi, kendi eşyalarına da bazen değersiz, önemsiz bakabiliyor. Ama biz bu fikri değiştiriyoruz. Rönesans dönemini Nakliyecilikte başlatıyoruz. 

"Eşyalarınız bizim en önemli, en nadide kıymetli emanetlerimizdir." ... Devamını Oku » ...>>Devamı
Eklenti: Görsel 1 ·Görsel 2
Kategori: Kurumsal | İnceleme: 887 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2017-04-16 | Yorumlar (0)

Hangi Bölgelere Taşıyoruz?
"Evden Eve Asansörlü Şehir İçi ve Şehir Dışı Taşımacılık" olgusunda Erzurum merkezden bütün ilçelere, civardaki Bayburt, Kars, Ağrı, Rize ve Bingöl gibi bütün illere ve daha Türkiye içi bütün il-ilçelere ev, ofis ve özel eşya taşımacılığı yapıyoruz. Depolama ve istifleme hususunda gösterdiğimiz özeni aynı zamanda hız, güvenli taşıma ve kalite konularında da göstermekteyiz. Erzurum'dan Edirne'ye uzanan geniş nakliye hizmetimizden memnun kalan bütün müşterimizle de farklılığımızı gösteriyoruz. 
Sadece nakliyecilerin bakış açısından değil, özellikle ev-ofis sahiplerinin bakış açısına uygun hizmet vermeye çalışıyoruz. Ucuzluktan maksadımız düşük fiyat değil, kalitenin ekonomik boyutudur. Bu yüzden sunduğumuz olanak ve kaliteli hizmete oranla uygun fiyata taşıma sağlıyoruz. Erzurum'un Aşkale ilçesine, Çat veya Tortum ilçelerine hızlı ve pratik bir ev taşımacılığı sunduğumuz gibi, kat sayısı kaç olursa olsun fark etmeksizin asansörlü taşıma hizmetimiz sayesinde eşyalara herhangi bir zarar gelmeden ziyansız teslimat sağlamaktayız. 

Merkezde birçok mahalle ve semte taşıma hizmetimiz de devam ediyor. Yıldızkent'ten Dadaşkent'te, Şükrüpaşa'dan Mahallebaşı'na kadar bütün semt ve mahallelere taşıma hizmeti veriyoruz. Taşırken ilave talep ve önerileri karşılamaktan da geri kalmıyoruz. Nitelikli taşımacılıkla amacımız eşyaların yerini değiştirmek ve taşıma ... Devamını Oku » ...>>Devamı
Eklenti: Görsel 1
Kategori: Kurumsal | İnceleme: 857 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2017-04-16 | Yorumlar (0)

Kalite ve Ev Taşımacılığı
Ev taşımacılığında kalite olmazsa olmaz unsurdur. Bu durum değişmeyen bir gerçektir. Ancak kaliteden kasıt nedir diye bakılacak olursa, memnuniyete giden yolun en iyi şekilde tertip edilmesi denilebilir. Müşteri olarak ev-eşya taşımacılığında kişisel taşımacılık bir tarafa bırakılırsa nakliye firmalarıyla çalışıldığı için bu husustan konuya bakmak gerekir. İyi bir nakliye, kaliteli taşımacılık, uygun taşıma, garantili işlem, sağlam iş gibi terimlerin vurgulanmasına kısaca nitelik denilebilir. Ev - ofis taşımacılığında ise nitelik bu ve benzeri bütün unsurların ev-ofis sahibine, müşteri olan bizlere en iyi şekilde hitap etmesi, bizlerin memnuniyetinin göz önünde bulundurulması demektir. 

3 Soruda kaliteli-nitelikli nakliye firmasını tespit etmeniz yollarına bakalım. 

1 - İyi, Kaliteli-Nitelikli Nakliye Firmasının Olmazsa Olmazı Nelerdir? 

En iyi firma, işini seven ve hakkıyla yerine getirendir. Kaliteli nakliye firmaları da işinin ve üyelerinin memnuniyetini düşünmelidirler. Bütün nakliye firmalarında mutlaka K3 Yetkili Belgesinin olup olmadığı sorgulanmalıdır. Aşağıdaki unsurların iyi nakliye firmasında olması gerekiyor; 
 1. K3 Belgesi
 2. Araçların il dışına çıkma yetkisi ve prosedürel bakımlarının yapılmış olması.
 3. ... Devamını Oku » ...>>Devamı
Eklenti: Görsel 1
Kategori: Nakliye Rehberi | İnceleme: 855 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2017-04-16 | Yorumlar (0)

Nakliye Firmaları Hakkındaki Şikayetler
Öncelikle kimse istemez ev-ofis taşımacılığının sonrasında mağdur olmayı. Böyle bir mağduriyetin telafisi de mümkün olamamaktadır. Bu yüzden ev-ofis taşımacılığında nakliye firması önemli. Bu hususta ilgili firma hakkında şikayet ve yorumlara bakmak gerekiyor. "Şikayet Var.com" sitesi bu hususta bir hayli bilinir oldu. 

"Kullanıcı Şikayetleri Önemlidir."

 1. Eviniz eşyalarını emanet edeceğiniz nakliye firmalarını öncelikle İnternette araştırın. 
 2. Resmi sitesini ve Facebook ağını kontrol edin. 
 3. Şikayet Var.com sitesinde firma ve hizmetlerine ilişkin şikayetlere göz atın.
 4. Forum ve nakliye rehberi sitelerinde firmaya ait yorumları okuyun. 
Tüm bu unsurları göz önünde bulundurarak evinizin eşyalarını emanet edin. 

"Şikayet var" sitesi gerçek manada kullanıcıların şikayetlerini bir arada sunduğu platformdur. Mutlaka nakliye firmaları hakkında şikayet olup olmadığı incelenmeli ve yorumlar okunmalıdır. Bir kez daha düşünmemize yardımcı olacaktır. 
 
... Devamını Oku » ...>>Devamı
Eklenti: Görsel 1 ·Görsel 2
Kategori: Nakliye Rehberi | İnceleme: 962 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2017-03-21 | Yorumlar (0)

Erzurum'da Nakliyat
Erzurum Nakliyat, denildiğinde akla gelen nitekim Erzurum nakliye şirketleridir. Ancak aslında bu şekilde bir tabir de kabul edilir olmasa da toplumumuzda kabul görmüştür. 

Erzurum Nakliyat demek aslında Erzurum'un karlı yollarında hızla, güvenle ve emniyetle ev, ofis taşımacılığı demektir. Soğuk hava şartlarına meydan okumak demek olmalı Erzurum Nakliyat. 

Doğudan batıya tüm Türkiye'de ihtiyaç duyulmaktadır elbetteki ev, iş, ofis vb. eşya taşımacılığı. Ancak önemli olan ne ve nelere dikkat edilmesidir. Bu konuyu ele alacak olursak, şu unsurlara dikkat etmeliyiz;
 1. Erzurum, soğuk ve zorlu hava şartlarına sahiptir. Dolayısıyla kışın da taşında ihtiyacı doğabilmektedir. Özellikle şehir dışına taşınırken bu unsur göz önünde bulundurulmalıdır. 
 2. Erzurum Nakliyat unsurları dikkate alınırken mutlaka hız, emniyet ve kalite unutulmamalıdır.
 3. Bütün nakliye durumlarında olduğu gibi, ev taşımacılığında firmanın yetkili belgelerinin, özellikle K3 gibi belgelerinin olup olmadığına bakılmalıdır. 
 4. "Hız mı, emniyet mi yoksa hasarsız yerinde teslimat mı?" sorularına yanıt aramak gerekirse, "Tümüne olması gerektiği gibi" yanıtı uygun olacaktır. Hiç biri ayrı olmayıp, bir bütün olarak düşünülmeli ve bir ... Devamını Oku » ...>>Devamı
Eklenti: Görsel 1
Kategori: Nakliye Rehberi | İnceleme: 1016 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2017-03-19 | Yorumlar (0)

Nakliye Nedir?

Nakliye Nedir? 

Nakliye, herhangi bir eşyanın bir yerden bir yere taşınması demektir. Nakliye işlemi ilk insanlardan buyana devam eden bir işlemdir. Sözcük kökeni Arapça olup, Türkçeye de girmiş ve etkin kullanılan bir kelimedir. Öz Türkçesi taşımacılıktır. Nakliye-taşımacılık işlemi araçlar ve vasıtalarla yapılmıştır ki, göçebe topluluklar  yanlarında taşıdıkları eşyalarla bu işlemi başlatmıştır. Atlı binek, araç ve derken zamanla modern araç ve gereçlerle bu işlem devam etmektedir. Asansörlü taşımacılık, hızlı ve güvenli taşımacılık ve hatta sigortalı özel taşımacılık gibi seçeneklerle sunulmaya başlanan ayrı bir hizmet ve iş alanı olmuştur. Öz çatlılar nakliyat da bu hususta birçok avantajlı durum ve hizmetle meslektaşlarına örnek olmaktadır. 
İlk zamanlar kara taşımacılığı olarak başlayan, sonra deniz ve ardından hava taşımacılığı olarak devam eden nakliyat hizmeti an itibarıyla demir yolu nakliyesi gibi ayrı imkanlar sunmaktadır. Teknolojiye paralel olarak gelişen nadide sektörlerdendir. Erzurum Evden Eve Taşımacılıkta öncü olan Öz Çatlılar Nakliyat da bu hususta tüm olanakları göz önünde bulundurmaktadır. 

Parsiyel Nakliye Nedir?

Parsiyel nakliye demek, en az iki farklı firma ya da bireyin ürün ve mallarının bir nakliye aracıyla taşınması demektir. Bu işlem ka ... Devamını Oku » ...>>Devamı
Eklenti: Görsel 1
Kategori: Nakliye Rehberi | İnceleme: 1331 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2017-02-01 | Yorumlar (0)

« 1 2 3 4 5 6 »