person_outline
phone

Evden Eve Asansörlü, Asansörsüz Şehiriçi ve Şehirler Arası Ev, Ofis Taşımacılığı

Evden Eve Nakliye Bul

Parça Eşya Taşıma Nedir?

Parça eşya ne demek, parça eşyalardan kasıt nedir? 

Parça eşya, diğer bir deyişle parsiyel taşımacılık, evden eve nakliye taşımacılığı olarak tüm ev veya ofis eşyalarının değil, sadece birkaç eşyanın şehir içi veya şehir dışı taşınmasına denilir. Temel maksat ise kişinin kendi aracıyla götüremediği veya taksi ile taşınamayacak büyüklükte olan eşyaların taşınmasıdır. Uykun boyutta bir kamyon ile eşyalar daha uygun fiyata ve uygun durumda taşınabilir. 
Parça eşya taşıtırken başkasının eşyaları da taşınacak mı? 
 
Birçok müşteri parça eşya taşıtırken eşyalarının gönderim esnasında bir başka müşteri eşyalarıyla birlikte taşınmasıyla ilgili endişe duyar. Çünkü aynı kamyonda birden fazla müşterinin eşyaları taşındığında karıştırılma ihtimali yüksektir. Büyük çapta çalışan, küçük kamyonları olmayan evden eve nakliye firmaları bütün parça eşya taşıma hizmetini tek müşteriye odaklı yapmaz. Birden fazla müşterinin parça eşyasını bir kamyon ile ilgili bölgelere taşır. Özellikle şehirler arası taşımacılıkta çok sık yapılan bir uygulamadır. Çünkü daha ekonomik ve pratiktir. Fakat küçük kamyonu bulunan birçok nakliye firması ise müşteri talep ettiği sürece sadece onlara özel taşıma hi ... Devamını Oku » ...>>Devamı
Kategori: Nakliye Soru - Cevap | İnceleme: 265 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2020-02-11 | Yorumlar (0)

Lojistik Terimlerini Nerede bulabilirim?

Nakliye ve lojistik konularında birçok yabancı sözcük var. Bu sözlerin karşılıklarını ve açıklamalarını nereden, nasıl bulabilirim? 

Erzurum Evden Eve Nakliye firması olarak biz Özçatlılar Nakliyat, resmi internet sitemizde güncel nakliye terimlerini açıklayan bir sözlük yayınlamaktayız. Rastgelelik Sözlük verilerinden elde ettiğimiz uluslararası nakliye terimlerini ve açıklamalarını kullanışlı bir hale getirerek çevrim içi sunuyoruz. Lojistik Terimler Sözlüğü'müzü inceleyerek bilmediğiniz terimlerin açıklamalarını inceleyebilirsiniz. 

Ayrıca sözlükte bulamadığınız sözcükleri burada soru kısmında belirtirseniz, sizlere yardımcı olabiliriz. 
...>>Devamı
Kategori: Nakliye Soru - Cevap | İnceleme: 204 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2020-01-24 | Yorumlar (0)