person_outline
phone

Evden Eve Asansörlü, Asansörsüz Şehiriçi ve Şehirler Arası Ev, Ofis Taşımacılığı

Evden Eve Nakliye Bul

Biz, yılların verdiği deneyimi özveri ve öz güvenle birleştirip başarıya ulaştıran yegane bir ekibiz. Profesyonelliğe ve özgünlüğe kendimizi adamış yerel bir firma olup, kurumsallığın gerekliliklerini her daim ilke edinmiş bir firmayız. Taşıma ve nakliyecilikte doğuda öncülüğün adeta adresi olmanın gururunu yaşıyoruz. 

Öz Çatlılar Evden Eve Erzurum Şehir İçi ve Şehir Dışı Asansörlü Taşımacılık olarak gerek araç ve ekip, gerek iş ve referanslarımızla kalite ve uzmanlığı tüm camiaya yansıtmayı başarmaktayız. Firmamız Sayın Fesih BİLMEZ ve Sayın Bahri BİLMEZ tarafından kurulmuş olup, işleyiş ve organizasyon olarak geniş bir çalışma ekibine sahiptir. 

Nakliyat, kökeni Arapça olan ve "taşıma işleri" manasına gelen sözcüktür. Gazneli ve Selçuklu döneminde Türkçe'ye girmiştir. 
Nakliyat, taşınması gereken eşya ve malların yük taşıma araçlarınca bir adresten başka bir adrese taşınması işine denilmektedir. Nakil sözcüğünde türemiş olup; hasta nakli, lojistik nakil, ev nakli, adres nakli gibi sözcükler gündelik yaşamda sıkça karşılaşılan kelimelerdir. Yük taşımacılığı yapan, sektörde bu işi icra edenlere ise nakliyeci denilir ve yapılan iş ise Nakliyat'tır.  

Mevcut hizmet veren nakliye şirketlerine kıyasla küçük çapta ama büyük ölçekte hizmet sunmaktayız. Soru ve yanıtlara her zaman zamanında yeterli yanıtlar, sorunlara odağında çözümler sunuyoruz. Ulaşılabilir ve güvenli taşıma sunuyoruz. K3 yetkili belgesiyle %100 güvenli taşıma ve aktarım hizmeti vermekteyiz. Sadece taşımacılık değil, aynı zamanda asansörlü, evden eve ve ofis taşımacılığı gibi özel hizmetler de sunmaktayız. Sadece telefon ve ofis bazlı değil, gelişen çağın yeterliliğine uygun İnternet ağından da uygun oranda ulaşılabilir düzeyde hizmet sunuyoruz. 

Farklılığımızın farkında olmanız için sizlerin de hizmet ve çalışmalarımıza şahit olmalarını bekliyoruz. 

"Bizimle Çalışmaya Var mısınız?"

Birlikte daha güçlü ve büyük olabiliriz. İş arayan, taşıma ve nakliye husunda deneyimli veya deneyim sahibi olmak isteyen genç arkadaşlarımızı da aramızda görmekten onur duyarız. 
Bizimle çalışmak isterseniz öz geçmişinizi gönderin veya iletişim kurun!
CV Gönder: ozcatlilarnakliyat@gmail.com | İletişim Kur
Ayrıca detaylar için 0532 522 93 00 No'lu telefondan da iletişim kurabilirsiniz. 

Profesyonelliğe ve öz güvene kendisini adamış, kaliteden asla ödün vermeyen taşıma filosuna sahibiz. Doğudan batıya yönelen sıcak bir elle özenle çalışıyoruz. Toplam bir sayımız yok, çünkü her geçen gün daha da büyüyor ve iş bazına göre yeterli filo üretmekteyiz. 

Öz Çatlılar Erzurum Evden Eve Şehir İçi ve Şehir Dışı Asansörlü Taşımacılık olarak Erzurum merkez başta olmak üzer Horasan, Çat, Ilıca, İspir, Pasinler gibi bütün ilçelerde ve civar illerden bütün Türkiye'ye ev, ofis ve benzeri eşya taşımacılığı yapılmaktadır. Güvenli ve hızlı bir taşımanın avantajlarını Öz Çatlılar Evden Eve Şehir İçi Şehir Dışı Asansörlü Taşımacılıkla beraber yaşayabilirsiniz.

Temel Hizmet Bölgelerimiz:

  1. Merkez: Erzurum ve bütün ilçeler
  2. Özellikli Olarak: Muş, Bingöl, Iğdır, Ağrı, Erzincan, Bayburt, Rize, Trabzon, Kars ve Ardahan
  3. Ayrıcalıklı Olarak: Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgesi başta olmak üzer bütün Türkiye...

Öz Çatlılar Erzurum Evden Eve Nakliyat olarak Erzurum merkezden tüm Türkiye'nin illerine ev ve ofis eşyalarını taşıyoruz. K3 Yetkili Belgemiz ve güvenli araçlarımızla eşyaları güven içerisinde taşıyoruz. Depolama, Taşıma, Aktarım gibi özel hizmetler sunulmaktadır. 

Öz Çatlılar Nakliyat olarak sizi yormadan ulaşılabilir bir hizmet sunuyoruz. Üç adımda işinizi hallediyoruz.
  1. Arayın görüşelim!
  2. Evinizi, Ofis veya birim eşyalarınızı güvenle taşıyalım!
  3. Memnuniyetinizi güler yüzlü personelimizle paylaşarak ödemenizi yapın!

Çalışma Mantığımız

Temiz, hızlı, güvenli ve sağlan taşıma yapıyoruz.
  1. Eşyalarınızı önce kontrollü biçimde derliyoruz.
  2. Kademeli olarak asansörlü araçlarımızla doğrudan araçlarımıza aktarıyoruz.
  3. Uzman ekibimizle aktarım sonrası bakımlı araçlar vasıtasıyla belirtilen adresi hızlı ve güvenli biçimde taşıma yapıyoruz.
  4. Depolama, istif ve güvenliği her daim ön planda tutmaktayız. Bu hususta ilgili adrese ulaştırdığımız eşyalarınız evinize kadar ulaştırmaktayız. 
Garantili, güvenli ve hızlı bir çalışmayı prensip edinmekteyiz.