Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular » Site ve Yapımcıya Dair

"Öz Çatlılar Erzurum Evden Eve Şehir İçi Şehir Dışı Asansörlü Taşımacılık" firmasının "www.ozcatlilarnakliyat.com" sitesi "Mevlüt Baki Tapan" tarafından Rastgelelik.com bünyesinde uNet sistemiyle hazırlanmıştır. 

Sitemiz her daim güncellenmektedir. Mevcut firma işlevselliğinin haricinde taşıma-nakliyat firmalarına ve müşterilere özel ilan ve tanıtım paneli de sunmaktadır. Sitemizde mevcut tanıtımlar haricinde iletişim ve işlevsellik verileri bulunmaktadır. Bize özgü blog ve özel paneller sağlanmaktadır. Blog yazılarımız uzman yazarlarımız ve müşterilerimizce kaleme alınmaktadır. Tüm site kontrolü site admini ve moderatörlerince yapılmaktadır. Ücretsiz ve ücretli ilanlara yer verilmektedir. Site ilan ve maliyeti, sitenin tüm giderleri "Öz Çatlılar Erzurum Evden Eve Şehir İçi Şehir Dışı Asansörlü Taşımacılık" tarafından sağlanmaktadır. 
 

Site Yapımcısının Sözcesi

Bu siteyi uNet - Rastgelelik alt yapısıyla yapmış bulunuyorum. Yıllık tüm teknik desteğini, içerik ve alt yapı hizmetlerini bizzat kendim sağlamaktayım. Site, benim için kıymetli olan Recai BİLMEZ kardeşim için özel olarak tasarlanmış ve kurmuş olduğu firmasına takdim edilmiştir. Sitenin tüm hakları gizli ve ilgili Öz Çatlılar Nakliyat'a aittir. 

Site Yapımcısı: Mevlüt Baki TAPAN

Adres ve Şubeler
Merkez: Palandöken/Erzurum
Lojistik Merkez: Yenişehir/Erzurum
Diğer Şubeler: Erzincan, Kars, Iğdır, Ağrı, Bayburt...

0532 522 9300 - 0535 452 0970 İletişim
Google+ | Facebook | E-Nakliye | Linkedin | Rastgelelik | RSS | RSS Ağı
Adres-Konum

uCoz