Erzurum Evden Eve Öz Çatlılar Nakliyat - 0 (532) 5229300 | 0(535) 4520970 Biz Kimiz | Hakkımızda
person_outline
phone

Evden Eve Asansörlü, Asansörsüz Şehiriçi ve Şehirler Arası Ev, Ofis Taşımacılığı

Evden Eve Nakliye Bul

Hakkımızda

Biz, yılların verdiği deneyimi özveri ve öz güvenle birleştirip başarıya ulaştıran yegane bir ekibiz. Profesyonelliğe ve özgünlüğe kendimizi adamış yerel bir firma olup, kurumsallığın gerekliliklerini her daim ilke edinmiş bir firmayız. Taşıma ve nakliyecilikte doğuda öncülüğün adeta adresi olmanın gururunu yaşıyoruz. 

Öz Çatlılar Evden Eve Erzurum Şehir İçi ve Şehir Dışı Asansörlü Taşımacılık olarak gerek araç ve ekip, gerek iş ve referanslarımızla kalite ve uzmanlığı tüm camiaya yansıtmayı başarmaktayız. Firmamız Sayın Fesih BİLMEZ ve Sayın Bahri BİLMEZ tarafından kurulmuş olup, işleyiş ve organizasyon olarak geniş bir çalışma ekibine sahiptir. 

K3 Yetki Belgeli Evden Eve Nakliye Hizmeti

K3 Yetki Belgesi, ticari maksat ile yurtiçi ev, ofis, büro, alışveriş merkezi eşyalarının ve parça eşyaların taşımacılığını yapmak için gerçek ve tüzel vergi mükelleflerine verilen yetkili belge türüdür. Bu belge sahibi nakliye firmalarının sahip olması gereken nitelikler şunlardır; 
- İlgili yetkili kişinin ticari olarak kayıt ve tescil edilmiş olması, 
- Ticari olarak kayıt ve tescil edilmiş eşya taşıması için özmal taşıtlarniteliğinde en az 30 ton taşıma kapasitesine sahip araç olması, 
- İlgili araçların 20 yaşın üzerinde olmaması,
- 5.000 Türk Lirası sermaye yahut işletme sermayesine sahip olunması gerekmektedir. 
Erzurum Özçatlılar Evden Eve Nakliyat olarak, K3 Yetki Belgesine sahibiz ve özveriyle, güven içinde eşyalarınızı taşıyoruz. 

Web Sitemiz ve Yapımcıları Hakkında

"Erzurum Öz Çatlılar Evden Eve Nakliyat" bünyesinde faaliyet gösteren "www.ozcatlilarnakliyat.com" sitesi Rastgelelik Arama Motoru sponsorluğu ve desteği ile "Hemen Tasarım Web Site Çözümleri" tarafından geliştirilmektedir. Yıllık bakım ve güncellemeleri de Hemen Tasarım ekibi tarafından yapılmaktadır. uCoz + WP-CMS altyapısı ile geliştirilen web sitemizin alan adı Turhost'a bağlı olarak varlığını sürdürmektedir. Web site, sosyal medya ve SEO konularında yetkin kişi ve sorumlusu Hemen Tasarım Web Site Çözümleri yöneticisi Mevlüt Baki Tapan'dır. 
Sitemiz veya işlerimizle ilgili her türü soru ve konuyu bize İletişim Formu üzerinden iletebilirsiniz.