person_outline
phone

Evden Eve Asansörlü, Asansörsüz Şehiriçi ve Şehirler Arası Ev, Ofis Taşımacılığı

Evden Eve Nakliye Bul

2:45 PM
Palandöken Evden Eve Nakliyat
Palandöken Evden Eve Nakliyat
Palandöken ilçesi, Erzurum'un merkez ilçelerinden birisidir. İsmini "Palandöken Dağı'ndan"  almıştır. Palandöken dağı, 3125 metre rakıma sahip tektonik bir dağdır. Dünyanın başka hiç bir yerinde eşi ve benzeri bulunmayan, sadece Palandöken dağına has "Palandökenensis" isimli çiçek yetişmekte ve sadece Mayıs ayı içerisinde bulunabilmektedir. 

"Palandöken" ismi, "Palan" (eşek semeri) ve "döken" (dökmek fiili) kelimelerinin birleşimi ile oluşmuştur. Eski çağlarda eşeğin palanına  vurulan heybelerin dağın dik yamaçlarına geldiğinde devrilip, dökülmesine istinaden bu dağa "Palandöken" denilmiştir ve büyük olasılıkla kinaye içermektedir. İngilizcede "stony slope" şeklinde karşılık bulur.

Palandöken, Erzurum'un hala gelişmekte olan ilçelerindendir ve çok fazla yeni yapı inşası söz konusudur. Özellikle öğrenci, öğretmen, askeri personel için ilk tercih edilen ilçedir. Bu da tayin ve mezuniyet sebebiyle çok sık ev taşımayı, yeni ailelerin gelmesini sağlamaktadır. Erzurum'un en yoğun nakliye işlerinin gerçekleştiği ilçesidir. 

Erzurum Evden Eve Öz Çatlılar Nakliyat olarak Yakutiye ve diğer ilçeler gibi Palandöken ilçesinde de tam tehçizatlı evden eve nakliye hizmeti vermekteyiz. Erzurum Öz Çatlılar Nakliyat olarak merkezimiz ve adresimizin yer aldığı ilçe Palandöken ilçesidir. Asansörlü ve asansörsüz çeşitli seçeneklerle Palandöken ilçesinin her köşesine, köy ve mahallesine ev, parça eşya, büro, ofis ve çeşitli nakliye hizmeti sunmaktayız. 2. kattan 10. kata kadar güvenilir biçimde taşıma sağlayabilmekteyiz. K3 yetki belgesine sahip, Palandöken ilçesinde en aktif evden eve nakliye hizmeti sunan taşıma firması olarak biliniyoruz. 

Palandöken'in merkezimiz olması dolayısıyla tüm taşımacılık hizmetlerini en üst düzeyde sağlıyor ve diğer bölgelere nazaran en uygun taşıma hizmetini veriyoruz. Paketleme, büyük eşyaların sökülüp, yeni daireye montaj yapılması ücretsiz olarak sunulmakta ve yalnızca taşıma hizmeti içerisinde yer almaktadır. 

Palandöken Evden Eve Nakliye konusunda Öz Çatlılar Nakliyat, başarısını bölgede hizmetlerinden memnun kalan müşterilerinden defalarca işitmektedir. Özellikle askeri personel, eğitim erbabı ve öğrenciler arasında en fazla tercih edilen ve önerilen nakliye firmasıyız. Çünkü öğrencilere diğer nakliyeci meslektaşlarımızdan çok daha fazla indirim uyguluyor, özellikle ev kurmalarında yardımcı oluyoruz. 

Palandöken Evden Eve Nakliyat olarak, Palandöken ilçesinde özellikle Yıldızken, Kayakyolu, Yunusemre semtlerinde, Güzelova, Hüseyin Avni Ulaş vb. mahallelerde ve Sudeposu mahallesinde aktif biçimde evden eve nakliye hizmeti sağlıyoruz. 

Erzurum Palandöken Evden Eve Nakliye olarak her daim öğrenci, öğretmen ve askeri personelimize gerekli desteği verecek, her konuda yardımcı olmaya çalışacağız. 
 
Eklentiler: Görsel 1

Yetkili: Öz Çatlılar Palandöken Evden Eve Nakliyat | Telefon: 0532 522 93 00
Web: http://www.ozcatlilarnakliyat.com
Kategori: Hizmet Ağımız | Gösterilen: 119 | Ekleyen: jungnet | Etiketler: palandöken taşımacılık, sudeposu nakliye, palandöken evden eve nakliyat, palandöken nedir, palandöken, yıldızkent nakliyat, palandöken ev taşıma | Değerlendirme: 5.0/2

Bu sayfaya Yandex Arama Motoru üzerinden "Palandöken Evden Eve Nakliyat" yazarak da ulaşabilirsiniz.

Palandöken Evden Eve Nakliyat
Toplam Görüş: 0
avatar