person_outline
phone

Evden Eve Asansörlü, Asansörsüz Şehiriçi ve Şehirler Arası Ev, Ofis Taşımacılığı

Evden Eve Nakliye Bul

7:02 PM
Parça Eşya Taşımacılığı
Parça Eşya Taşımacılığı
Parça Eşya Taşımacılığı, ev veya ofis taşımacılığında tüm eşya ve malzemelerin dışında kalan birden fazla eşyanın taşınmasını ifade eder. Birkaç parçadan oluşabildiği gibi, tek bir oda eşyası veya mobilya takımı gibi belli bir takım eşyası olarak yapılan taşımacılık, parça eşya taşımacılığı olarak kabul edilir. 

Parça eşya taşımacılığı, aynı zamanda "Parsiyel taşımacılık" olarak da bilinmektedir. Parça eşya taşımacılığında temel gaye, büyük nakliye aracı için az, özel araçlar için fazla olan eşyaların taşınmasıdır. Birçok nakliye firması, özellikle şehirler arası nakliye hizmeti sunan firmalar parça eşya taşımacılığına çok sıcak bakmamaktadır. Erzurum Öz Çatlılar Nakliyat olarak parça eşya taşımacılığında da gerekli hassasiyeti göstermekteyiz. Özellikle öğrencilerin evden eve taşımacılıkta yaşadığı nakliye sorunlarının başında parça eşya taşıtma geliyor. Uygun fiyata nakliye yapan firma bulmakta oldukça zorlanmaktadırlar. Biz, Öz Çatlılar Nakliyat olarak öğrenci ve memurlarımıza uygun fiyatlı parça eşya taşıma hizmeti sunuyoruz. 

Parça eşya taşımacılığında eşyaların özenle ambalajlanmış ve paketlenmiş olması önemlidir. Ayrıca bazı mobilyaların da parsiyel eşya taşımacılığı kapsamında taşınması mümkündür. Bu kapsamda sizin yerinize ekibimiz mobilya eşyalarının sökülmesini ve yeniden montaj yapılmasını sağlıyoruz. 

Güvenilir, kaliteli ve özel bir parça eşya taşımacılığı için Erzurum Öz Çatlılar Nakliyat'ı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz numaranızı paylaşın, biz sizi arayalım; dilerseniz siz bizi arayın yardımcı olalım. 
Eklentiler: Görsel 1

Yetkili: Fesih BİLMEZ | Telefon: 0532 5229300
Web: http://www.ozcatlilarnakliyat.com
Kategori: Hizmetlerimiz | Gösterilen: 41 | Ekleyen: jungnet | Etiketler: parça eşya taşımacılığı, evden eve parça eşya taşımacılığı, parsiyel eşya taşımacılığı, parça eşya | Değerlendirme: 5.0/1

Bu sayfaya Yandex Arama Motoru üzerinden "Parça Eşya Taşımacılığı" yazarak da ulaşabilirsiniz.

Parça Eşya Taşımacılığı
Toplam Görüş: 0
avatar