person_outline
phone

Evden Eve Asansörlü, Asansörsüz Şehiriçi ve Şehirler Arası Ev, Ofis Taşımacılığı

Evden Eve Nakliye Bul

11:12 AM
Yakutiye Evden Eve Nakliyat
Yakutiye Evden Eve Nakliyat
Yakutiye, ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Erzurum ilimizin şehir merkezini oluşturmaktadır. Merkez ilçelerden olup, kueyinde Tortum, batısında Aziziye ve Palandöken, doğusunda ise Pasinler ilçeleri yer alır. Erzurum Öz Çatlılar Evden Eve Taşımacılık olarak Yakutiye ilçesinde tam kapsamlı evden eve, ofisten ofise nakliye hizmeti sağlamaktayız. Yakutiye ilçesinde yer alan Gürcükapı, Havuzbaşı, Gez Mahallesi, Kilise Kapısı ve daha birçok mahallede, mühit ve semtte evden eve nakliye hizmeti sunuyoruz. 

İster asansörlü, ister geleneksel taşımacılık olanağı sağlayan Yakutiye Evden Eve Öz Çatlılar Nakliyat, Erzurum'da tescilli ve bililen sayılı nakliye firmalarındandır. Ev taşıma ekseninde paketleme, montaj işlemlerini de sağlamaktayız. Hızlı, güvenli ve kaliteli ev taşıma ilkesiye Yakutiye ilçesi içerisinde veya ilçeler arasına, hatta il dışı olarak iller arası evden eve taşıma hizmeti de veriyoruz.

Erzurum'un merkezi olan Yakutiye ilçesi, evden eve nakliye konusunda en yoğun talebin olduğu ilçelerdendir. Palandöken ilçesinden sonra en sık parça eşya ve ofis taşımacılığı konusunda nakliye talebi söz konusudur. 

Yakutiye İlçesinin Adı

Yakutiye ilçesi, adı İlhanlı Devletinin Sultanı Olcayto Han döneminde Gazan Han ve Bolugan Hatun adına Cemalettin Hoca Yakut Gazani tarafından yaptırılmış Yakutiye Medresesinden alır. 1310 yılında yaptırılan Yakutiye Medresesi, günümüzde İslam Eserleri ve Etnografya Müzesi olarak kullanılmaktadır. 

 

Eklentiler: Görsel 1

Yetkili: | Telefon: 05325229300
Web: http://www.ozcatlilarnakliyat.com
Kategori: Hizmet Ağımız | Gösterilen: 46 | Ekleyen: jungnet | Etiketler: erzurum yakutiye, yakutiye, yakutiye ilçesi, yakutiye evden eve, nakliye | Değerlendirme: 0.0/0

Bu sayfaya Yandex Arama Motoru üzerinden "Yakutiye Evden Eve Nakliyat" yazarak da ulaşabilirsiniz.

Yakutiye Evden Eve Nakliyat
Toplam Görüş: 0
avatar