Erzurum Evden Eve Öz Çatlılar Nakliyat - 0 (532) 5229300 | 0(535) 4520970 Misyon ve Vizyonumuz
person_outline
phone

Evden Eve Asansörlü, Asansörsüz Şehiriçi ve Şehirler Arası Ev, Ofis Taşımacılığı

Evden Eve Nakliye Bul

Erzurum Evden Eve Öz Çatlılar Nakliyat Misyon ve Vizyonu

Aydın bir gelecek ve kaliteli hizmet için misyon ve vizyonumuzun olması gerektiği bilincindeyiz. Erzurum Öz Çatlılar Evden Eve Nakliyat olarak markalaşmayı ve sektörün öncü firması olmayı ülkü edinmekteyiz. 

Öz Çatlılar Evden Eve Nakliyat Olarak Misyonumuz

Misyon, kişi, kurum, kuruluş ve örgütün var olmasının yegane unsuru ve amacıdır. Bu amaç ekseninde kurum ve kişiler varlıklarını sürdürmek için geleceğe yönelik yatırımlar yapar. Öz Çatlılar Nakliyat olarak var olmakla beraber temel misyonumuz nakliye sektöründe ihtiyaçları karşılamak, tüm kişi ve kurumlara nakliye hizmetinin en iyisini sunmak ve taşıma işi dışında sektörün diğer ihtiyaçlarına da karşılık vermektir. Kirada oturan ailelerin ve öğrencilerin evden eve nakliye konusunda birçok ihtiyacı söz konusu ve çektikleri birçok sıkıntı bulunuyor. Biz, Öz Çatlılar Nakliyat olarak bu sıkıntı ve ihtiyacın farkındayız ve onların bu sıkıntılarını gidermek, nakliye-lojistik sektörünün iyileşmesine katkı sağlamak için varlığımızı sürdürüyoruz. Uygun fiyata güvenli ve kaliteli taşımacılığı temel ilkemiz edindik. Nakliyecik ve Lojistik sektöründeki yenilikleri yakından takip ediyor, ihtiyaçlara en iyi düzeyde karşılık vermeyi amaçlıyoruz. 

Erzurum merkezli kurulan Öz Çatlılar Evden Eve Nakliyat, alanında uzman Fesih Bilmez ve Bahri Bilmez'in öncülüğü ile nakliyecilik sektöründe birçok alanda farkındalık oluşturmayı başardık. Ülkemizin dört bir köşesinde en iyi taşımacılık hizmetini sunmak için her gün daha çok çalışıyoruz. Sahip olduğumuz nakliye araçlarımızı modern ve çağın gereksinimlerine uygun hale getiriyoruz. Ekibimizi her zaman dinç, dinamik ve uzman olarak tutmaya çalışıyor, kalifiye elamanlarla taşımacılık hizmeti sağlamaya gayret gösteriyoruz. 

Biz, Erzurum Öz Çatlılar Evden Eve Nakliyat olarak nakliyecilik sektöründe tabuları yıkarcasına önemli bir akımı başlattık. Sektörde hizmet sunan diğer nakliye firmalarını ve oluşumlarını kesinlikle rakibimiz olarak görmüyoruz. Onlar bizim hep beraber ülkemize, nakliye sektörüne hizmet sağladığımız meslektaşlarımızdır. Biz, bu bakış açısıyla işimizi severek yapıyor, ortak bir bilincin ürünü olarak hizmetimizi sürdürüyoruz. 

Öz Çatlılar Evden Eve Nakliyat Olarak Vizyonumuz

Erzurum Öz Çatlılar Nakliyat firmamızın vizyonu temel çalışma alanlarında öncü olmasını, ülke genelinde kapsamlı hizmet ağı oluşturmayı ve sektörde kalitesiz tabuları ortadan kaldırmaktır. Biz, Nakliye firması ve ekibi olarak mahallelerimizden şehir merkezi ve civar ilçelerine kadar şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmeti sağlamayı, şehirler arası evden eve nakliyecilikte yeterli olabilmeyi ve bu kapsamda en kaliteli ve uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti sunmayı vizyon edindik.

Markalaşmayı, vizyonumuz kapsamında evden eve nakliyeciliği toplumumuza ve ülkemize hizmet etme olarak nitelendirdik. Varlığımızın müşterilerimize bağlı olduğu bilinciyle çalışmalarımızı sürdürmeye özen göstermekteyiz. Erzurum Öz Çatlılar Nakliyat olarak bize evden eve nakliye nedir, diye sorulacak olursa; Tüm eşyaların (Kıymetli ve kişisel eşyalar haricinde) özenle, özveri içerisinde toparlaması, paketlenmesi, uygun nitelikteki taşıma aracına yüklenmesi ve güzelce istiflenmesiyle hedef konuma aynı düzeyde güven içerisinde taşınmasından sonra aynı özveri ve özen içerisinde boşaltılıp, yerleştirilmesidir. Sökülmesi, montajlanması gerekenlerin uzman mobilya ustaları tarafından yapılması, sarılması ve uzmanca gerekli taşımanın sağlanmasıdır. 
Biz, ev ve ofis taşıma işinin uzmanlık gerektirdiğine inanan, özen ve özveri içerisinde işimizi yapmamız gerektiği bilincinde olan bir ekip ve firmayız.

Emanetiniz emanetimiz, emeğimiz güvencemizdir. 

Bize göre ev ve ofisin güven içerisinde taşınması için dikkat edilmesi gereken birtakım hususlar vardır; 
  • Ambalajlama / Paketleme
  • Dolapların uygun biçimde sökülmesi
  • Taşıma işlemi
  • İstifleme
Erzurum Öz Çatlılar Evden Eve Nakliyat olarak asansörlü ve asansörsüz geleneksel taşıma hizmeti sunmaktayız. Hem şehir içi, hem şehirler arası nakliye hizmetimiz bulunuyor.