person_outline
phone

Evden Eve Asansörlü, Asansörsüz Şehiriçi ve Şehirler Arası Ev, Ofis Taşımacılığı

Evden Eve Nakliye Bul

Kaçak Nakliyecilere 1039 TL Ceza!
Taşımacılık sektörünün büyük tehditlerinin başında kaçak taşımacılık geliyor. 30 Bin TL'lik taşıma belgesi almayan ve vergi ödemeyen kişi ve firmalar pazarda kalite ilkelerini ihlal etmekte ve kaliteli taşımacılığa sekte vurmaktadır. İstanbul'da yakın zamanda kurulmuş olan "İstanbul Evden Eve Nakliyeciler Derneği"
başlattığı çalışma kapsamında kaçak nakliyecilik yapanların fotoğraflarını çekerek yetkililere bildirim yapmaktadır. Tespit edilen kaçak nakliyecilere 1039 TL cezai işlem uygulanacaktır. 

Ev yahut ofis taşımacılığı zor ve zahmetli işlerin başında geliyor. Bu işlemi yapan nakliyecilerin büyük bir kısmı ise KDV, kurumlar vergisi gibi vergileri ödememekte ve kaçak çalışmaktadır. Bir firmanın nakliyecilik yapabilmesi için K3 Belgesine sahip olması gerekiyor. Bu belgenin alımı ve şirketleşme süreci ise 30 Bin TL dolayında sermaye gerektirmektedir. 
... Devamını İncele»
Kategorie: Nakliye Haberleri | İnceleme: 652 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2018-09-22 | Yorumlar (0)

Artık Almanya'da Yollar Paralı Oluyor...
Taşımacılar'ın 20 Haziran haberine göre 1 Temmuz 2018'den itibaren 7,5 tonun üzerindeki araçlara Almanya'daki otoyol ücretleri tüm ulusal karayollarını kapsayacak biçimde genişletilecektir. 

İlgili uygulama, otobanlar yerine alternativ güzergah kullanan ticari araçlara %22 dolayında bir maliyet artısı getirmektedir. Türk nakliyecilerinin kullanmakta olduğu ortalam 13 bin km'lik paralı yol 53 bin km'ye çıkmış olacaktır. Genişletilmiş Otoban Uygulaması, 2022'ye kadar otobanlardan elde ettiği geliri büyük ölçüde artırmayan amaçlayan Almanya, bu doğrultuda atmış olduğu ilk önemli adım ise bu uygulama görülmektedir. Almanya'daki genişletilmiş otoban uygulaması hakkında bilgi veren DKV Euro Service Türkiye Satış Müdürü Deniz Çokcoş Sezer; 

"Almanya'daki otoyol ücretlerinin tüm ulusal karayollarını kapsamasıyla bereber Türk nakliyecisin kullanmakta olduğu ortalama 13 Bin km'lik p ... Devamını İncele»
Kategorie: Nakliye Haberleri | İnceleme: 798 | Ekleyen: jungnet | Tarih: 2018-07-15 | Yorumlar (0)

« 1 2