İçeriğe geç
Erzurum Özçatlılar Evden Eve Nakliyat » Blog » Aziziye Evden Eve Nakliyat

Aziziye Evden Eve Nakliyat

Erzurum ilinin en yaygın taşımacılık potansiyeli bulunan ilçelerinden biri olan Aziziye ilçesi, eski ismiyle Ilıca olarak bilinmektedir. Ilıca ilçesine merkeze bağlı “Dadaşkent” semti dahil edilerek yeni adı Aziziye olmuş ve merkez ilçelerden kabul edilmiştir. Erzurum merkezinin batı kısmını oluşturmaktadır. Taşımacılık konusunda büyük potansiyele sahiptir ve merkeze yakınlığı, arada Erzurum Atatürk Üniversite’sin bulunması öğrenci ve memurlar için potansiyel konaklama ve ikametgah alanı olmuştur. Dolayısıyla evden eve taşımacılıkta da büyük potansiyeli söz konusudur. 

“Aziziye Evden Eve Nakliyat” denildiğinde akla gelen evden eve nakliye firmalarının başında Erzurum Evden Eve Öz Çatlılar Nakliyat ve diğer meslektaşlarından Dadaş NakliyatErzurum Nakliyat ve Kozan Nakliyat gelmektedir.  

Aziziye İlçesinde Turizm

Kış turizmi açısında bölgenin doğal cenneti sayılan Palandöken dağı, Kız Turizm Merkezi olarak tüm ülke ve dünya genelinde büyük bir potansiyel ve alternatif turizm kaynağıdır. Erzurum ili ise bu hususta birçok alternatif turizm çeşitine sahiptir. Kış turizminin yanı sıra termal turizm alanında da ülkenin önde gelen illerindendir. Erzurum ilinin “Termal Turizm” kapsamında öncü ilçesi “Aziziye” olarak bilinmektedir. Aziziye belediyesince geliştirilmekte ve işletilmekte olan Aziziye Kaplıcaları (Eski Adıyla Ilıca Kaplıcaları), büyük ölçüde turist çekmekte ve sağlık açısından şifa kaynağı olmaktadır. 

Aziziye termal kaplıcaları ve Aziziye ilçesinin konumu hem merkeze, hem havalimanına ve diğer potansiyel yaşam merkezlerine olan yakınlığı sebebiyle birçok turist ve yerel halkın ilk tercihleri arasındadır. Doğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük, Türkiye Cumhuriyet’nin ise sayılı termal tesislerindendir. 

Aziziye Termal Tesislerin Nakliyeciler Açısından Önemi

Aziziye termal tesisleri, diğer termal tesislere nazaran biz nakliyeciler için büyük öneme sahiptir. Çünkü gerek evden eve nakliye hizmeti sunan, gerek iller arası ağır yük taşımacılığı sağlayan, gerek uluslarası çapta nakliyat yapan sürücü, işletme sahibi, çalışan tarafından bölgede özellikle tercih edilen termal tesistir. Aziziye ilçesine yolu düşen hemen hemen her nakliyeci, mutlaka bu tesiste yıkanıp, şifa bulmanın keyfini yaşar. Yorgunluğunu atıp, o şekilde yoluna devam eder.
Büyüyen ve termal turizmde potansiyel olmayı başaran Aziziye ilçesi, birçok yapının inşasına, yeni yerleşim yerlerinin oluşmasına sebebiyet vermiş, dolayısıyla ev, ofis ve parça eşya taşımacılığında ciddi potansiyel olmuştur. Alanında uzman birçok nakliye firması bu ilçede hizmet verse de ne yazık ki, Yakutiye ve Palandöken ilçeleri kadar bu ilçenin potansiyelini henüz kavramayan birçok nakliye firması bulunuyor. Aziziye ilçesinde ilçe içi nakliye hizmeti sunan nakliye firması bile bulmak zor olup, iller arası ev taşımada yaşanılan sıkıntı ise oldukça büyük. Bu ilçede evden eve hizmet sunan nakliyeciler ne yazık ki, diğer ilçelere nazaran Aziziye ilçesinde çok daha yüksek paralar talep ediyor. 

Erzurum Evden Eve Öz Çatlılar Nakliyat olarak bu konunun bilincine varıp, Aziziye ilçesine özel bir ayrıcalık ve önem vermeye karar verdik. Çorbada bizim de tuzumuz olmadı, dedik ve gerek hizmet ve ekip kalitemiz, gerek ücret politikamız açısından Aziziye ilçesinde birtakım iyileştirmelere gittik. Aziziye ilçesinde özellikle Ilıca ve Dadaşkent semtlerinde talep edilen evden eve taşımalarda indirim, uykun fiyat garantisi sunmaya başladık. İlk uygulamalarımızda aldığımız geri dönütler ise oldukça memnun edici oldu. Erzurum Aziziye Evden Eve Nakliyat olarak hizmetlerimize devam edecek, gelişimi sürdüreceğiz.

Aziziye İlçesi ve Sanayi Alanları

Aziziye ilçesi sadece evden eve taşımacılık da değil, aynı zamanda ofis, büro ve parça eşya taşımacılığında da ciddi bir potansiyeldir. Sanayi bakımında Erzurum ilinin öncü ilçelerinden olup, diğer ilçelere göre daha gelişmiş ve modernleşmiş bir yapıya sahiptir. Erzurum Organize Sanayi Bölgesi, Aziziye ilçesinde yer alır. Önemli sanayi kuruluşu olan ve 1956 yılında üretime başlayan Erzurum Şeker Fabrikası da bu ilçesin büyük potansiyel oluşturmasına yardımcı olur. Şeker Fabrikası başta olmak üzere bölgede hizmet sunan diğer üretim tesisleri ve fabrikalar taşımacılık için büyük bir pastadır adeta. Sürekli parça eşya, malzeme, büro taşımacılığı söz konusudur. Erzurum Öz Çatlılar Taşımacılık olarak bu bölgede de öncü olmayı başardık. Özgün, kaliteli ve uygun fiyata büro taşımacılığında da ilklere imza attık. 

Nitekim Aziziye Evden Eve Taşımacılık denildiğinde akla ilk gelen Öz Çatlılar Nakliyat, merkezi Palandöken ilçesinde olmasına rağmen Aziziye’de de oldukça fazla tercih edilmekte ve kaliteli hizmetlerini sunmaya devam etmektedir. İlçenizin gelişimine biz, Erzurum Aziziye Öz Çatlılar Nakliyat olarak katkı sağlamak adına gerekli yatırımı yapacak, gereken özeni göstereceğiz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Bağlan