İçeriğe geç

Evden Eve Nakliyat HizmetiErzurum Evden Eve Özçatlılar Nakliyat olarak sunmakta olduğumuz en öncelikli taşımacılık hizmetidir. Birçok il, ilçe, semt ve köyde taşıma firmaları tarafından yapılan taşımacılık hizmetidir. 

Evden Eve Nakliyat Hizmeti, ev veya ofis eşyalarının, parça olarak veya tamamen bir yerden başka bir yere taşıması işlemini kapsar. Parça eşya, ev eşyası, büro malzemesi ve eşyası evden eve nakliye hizmeti olarak kabul edilir. Nakliye faaliyetinde bulunacak olan nakliye firmalarının K3 Yetki Belgesinin olması gerekir. 

Erzurum Nakliyat firması olarak taşıma hizmetimize eşyaların sökülüp, yeniden takılma işlemini ve paketlemeyi de dahil etmekteyiz. Birçok müşterimize memnuniyeti için sökme ve montajlama işlemini ücretsiz sağlamaktayız. 

Evden Eve Nakliyat Hizmet Kapsamı

Evden eve nakliyat” denildiğinde genellikle ev taşıma akla gelir. Ancak K3 Yetki Belgesi bulunan firmaların yapabileceği taşımacılık faaliyeti, “evden eve nakliyat” olarak nitelendirilse de kapsam alanı oldukça geniştir. 

  • Ev eşyası taşıma,
  • Parça eşya taşıma
  • Fabrika eşyası ve hafif malzemeleri taşıma
  • Büro eşyası taşıma
  • Ofis taşıma
  • Ev eşyası paketleme
  • Ev veya ofis eşyası montajlama, sökme ve taşıma vb. 

En yalın haliyle Öz Çatlılar Nakliyat, tüm hizmetleri sunmaktadır. İşimiz “evden eve taşıma” olunca, geriye yapacak tek iş taşımak kalıyor. 

Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı, ev veya ofis taşımacılığında tüm eşya ve malzemelerin dışında kalan birden fazla eşyanın taşınmasını ifade eder. Birkaç parçadan oluşabildiği gibi, tek bir oda eşyası veya mobilya takımı gibi belli bir takım eşyası olarak yapılan taşımacılık, parça eşya taşımacılığı olarak kabul edilir. 

Parça Eşya Taşımacılığı
Parça Eşya Taşımacılığı

Parça eşya taşımacılığı, aynı zamanda “Parsiyel taşımacılık” olarak da bilinmektedir. Parça eşya taşımacılığında temel gaye, büyük nakliye aracı için az, özel araçlar için fazla olan eşyaların taşınmasıdır. Birçok nakliye firması, özellikle şehirler arası nakliye hizmeti sunan firmalar parça eşya taşımacılığına çok sıcak bakmamaktadır. Erzurum Öz Çatlılar Nakliyat olarak parça eşya taşımacılığında da gerekli hassasiyeti göstermekteyiz. Özellikle öğrencilerin evden eve taşımacılıkta yaşadığı nakliye sorunlarının başında parça eşya taşıtma geliyor. Uygun fiyata nakliye yapan firma bulmakta oldukça zorlanmaktadırlar. Biz, Öz Çatlılar Nakliyat olarak öğrenci ve memurlarımıza uygun fiyatlı parça eşya taşıma hizmeti sunuyoruz. 
Parça eşya taşımacılığında eşyaların özenle ambalajlanmış ve paketlenmiş olması önemlidir. Ayrıca bazı mobilyaların da parsiyel eşya taşımacılığı kapsamında taşınması mümkündür. Bu kapsamda sizin yerinize ekibimiz mobilya eşyalarının sökülmesini ve yeniden montaj yapılmasını sağlıyoruz. 

Güvenilir, kaliteli ve özel bir parça eşya taşımacılığı için Erzurum Özçatlılar Nakliyat‘ı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz numaranızı paylaşın, biz sizi arayalım; dilerseniz siz bizi arayın yardımcı olalım. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Bağlan