İçeriğe geç

Evden eve nakliyat, Erzurum Özçatlılar Nakliyat demektir.

Nakliye sektörünün en güvenilir adresi olan firmamız eşyalarınızın en iyi şekilde taşınması için çok farklı araçlardan oluşan geniş bir filoya sahiptir. Kamyon modellerimiz, tır ve kamyonet gibi araçlarımız bu piyasadaki en modern araçlar arasında yer almıştır. Araçlarımızın kapalı kasaları yüksek yalıtım özelliğine sahiptir. Eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için bütün araçlarımızı modifiye ettik. Kar yağmur ve çamur gibi diş etkenler eşyalarınıza kesinlikle zarar vermez.

Evden eve nakliyat görevini yerine getiren elemanlarımız, güçlüdür ve çok kabiliyetlidir. Eşyaların hazırlanması ve taşınması esnasında eğitimli ekiplerimiz eşyaların neresinden tutulacağını ve nasıl taşınacağını çok iyi bilirler. Ağır veya farklı hacme sahip olan eşyaları araç içine düzenli şekilde istifliyoruz. Bu sayede evinize teslim edene kadar tüm eşyalarınız korunur.

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Ev eşyası taşıma hizmetini verirken evinizin ve eşyalarınızın durumuna göre plan oluşturup bu plana eksiksiz şekilde uyarız. Evden eve nakliyat firmaları taşıma aşamalarını genel olarak şu şekilde sunmaktadır:

 • Keşif ekibi, evi, eşyaları kontrol eder, fiyatlandırma yapılır ve garantili taşımacılık isteyen müşterilerimiz için ekspertiz hizmeti verilir.
 • Karton mukavva, balonlu naylon, düz naylon ve gereken yerlerde strafor kullanımı ile ambalaj yapılır. Sağlıklı ambalaj ile taşıma aşamalarında eşyaların zarar görmemesi sağlanır.
 • Evden araca eşya taşıma hizmetinde ekiplerimiz merdivenleri kullanır ya da evin durumuna göre asansörlü sistem kullanılır.
 • Eşya taşımanın en kritik hizmetlerinden biri eşyaların araç kasasına dengeli şekilde istiflenmesidir. İstif ekibimiz her eşyanızı zarar görmeyecek şekilde yerleştirir.
 • Yükleme tamamlanır ve araç kapağı kapatılır. Uzman ve tecrübeli şoförlerimiz istikamete ulaşmak için emniyetli bir yolculuğa çıkar. Bu aşamada navigasyon sisteminden yardım alırız.
 • Yeni adresinize ulaştıktan sonra eşyalar elemanların eliyle veya asansörlü sistemle taşınır.
 • Eksiksiz eşya teslimatı ile müşteri memnuniyeti en önemli aşamalarımız arasında bulunmaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Tüm dünya petrol krizi yaşarken firmamız yakıta gelen zamları fiyatlara yansıtmamak için elinden gelen gayreti göstermektedir. Eşyalarınızı en korunaklı yöntemlerle taşırken sizden talep ettiğimiz nakliyat fiyatları bu sektördeki en uygun rakamları göstermiştir.

Evde kullandığınız ve size çok gerekli olan her bir eşya çok özel ve değerlidir. Maddi manevi değeri olan eşyalarınızı taşırken profesyonelce çalışıp sürekli kendimizi daha da geliştiriyoruz.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Nakliye sektörünün gelişmiş teknolojisi mobil asansör sistemidir. Firmamız asansörlü evden eve nakliyat konusunda tecrübeli operatöre ve uzman elemanlara sahiptir. Modelli ve güvenilir asansörlü araçlarımız planlı şekilde çalışır.

 • Balkona açılan pencere yerinden sökülür (firmamız bünyesinde uzman montajcı bulunmaktadır).
 • Bu balkona uygun şekilde araç yanaşır ve destek unsurları ile araç sabitlenir.
 • Platform balkona sabitlenir ve eşyalar bu platform ila araca taşınır.
 • Eşyalar eve taşınırken aynı yöntem aynı sıra ile uygulanır.

Evinize ve eşyanıza değer veriyorsanız bizi tercih etmeli ve kötü sürpriz yaşamadan hızlı bir şekilde yeni adresinize taşınmalısınız.

“Evden Eve Nakliyat” hakkında 3 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Bağlan