İçeriğe geç

Erzurum Evden Eve Özçatlılar Nakliyat Hakkında

Biz, yılların verdiği deneyimi özveri ve öz güvenle birleştirip başarıya ulaştıran yegane bir ekibiz. Profesyonelliğe ve özgünlüğe kendimizi adamış yerel bir firma olup, kurumsallığın gerekliliklerini her daim ilke edinmiş bir firmayız. Taşıma ve nakliyecilikte doğuda öncülüğün adeta adresi olmanın gururunu yaşıyoruz. 

Sunduğumuz Hizmetler:

Evden eve ev taşımacılığı

Ofisten ofise ofis taşımacılığı

Otel, işletme taşımacılığı

Paketleme ve Ambalajlama

Parça eşya taşımacılığı

Özel eşya taşımacılığı

Yeni/ikinci el eşya taşımacılığı

transfer
evden eve taşıma
Evden Eve Nakliyat Logo

Misyonumuz

Özçatlılar Evden Eve Nakliyat Olarak Misyonumuz: var olmakla beraber temel misyonumuz nakliye sektöründe ihtiyaçları karşılamak, tüm kişi ve kurumlara nakliye hizmetinin en iyisini sunmak ve taşıma işi dışında sektörün diğer ihtiyaçlarına da karşılık vermektir. Uygun fiyata güvenli ve kaliteli taşımacılığı temel ilkemiz edindik. Nakliyecik ve Lojistik sektöründeki yenilikleri yakından takip ediyor, ihtiyaçlara en iyi düzeyde karşılık vermeyi amaçlıyoruz.

delivery-truck

Vizyonumuz

Özçatlılar Evden Eve Nakliyat Olarak Vizyonumuz: temel çalışma alanlarında öncü olmasını, ülke genelinde kapsamlı hizmet ağı oluşturmayı ve sektörde kalitesiz tabuları ortadan kaldırmaktır. Biz, Nakliye firması ve ekibi olarak mahallelerimizden şehir merkezi ve civar ilçelerine kadar şehir içi ve şehirler arası nakliye hizmeti sağlamayı, şehirler arası evden eve nakliyecilikte yeterli olabilmeyi ve bu kapsamda en kaliteli ve uygun fiyatlı taşımacılık hizmeti sunmayı vizyon edindik.

Hemen Bağlan