İçeriğe geç
Erzurum Özçatlılar Evden Eve Nakliyat » Blog » Rönesans Evden Eve Taşımacılığı Başlatıyoruz

Rönesans Evden Eve Taşımacılığı Başlatıyoruz

1453 İstanbul’un fethinden sonra ortaya çıkan, yıllarca etkisi ve olağan dışı mucizeleriyle tarihi kasıp kavuran Rönesans akımını artık “Erzurum Öz Çatlılar Nakliyat” olarak Anadolu’nun Zirvesi Palandöken’den başlatıyoruz. 
Sözcük anlamı olarak kendine gelme ve eski canlılığını, şekil ve biçemini yeniden kazanma, daha da iyi bir konum ve olguya kavuşup gelişme manasına gelen “Rönesans“, kavramını Nakliyeciliğe bizzat uyarlıyoruz. Bu sayede en büyük yenilik ve farkındalığın öncüsü olmanın onurunu yaşıyoruz. Bilindik nakliye sistemlerinden, geleneksel taşımacılıktan öte fikir ve mantıkla algısal olarak taşımacılığın temellerini atmayı gaye edindik. “Rönesans Evden Eve Taşımacılık” mantığı tamamen gerektiren temel unsurlarla müşteri taleplerini bütünleştirmek, arz-talep döngüsünde farklılıklara açık olarak hizmet sunuyoruz. Evinizi evimiz, eşyalarınızı eşyanız olarak görmekten farklı bir his, farklı bir olgu bu. Tamamen özel, emanet ve kıymetli olarak görmekteyiz eşyalarınızı. Eşyalarınız bizim eşyamızdır, mantığını artık bir kenara bırakma zamanı geldi. Kişi, kendi eşyalarına da bazen değersiz, önemsiz bakabiliyor. Ama biz bu fikri değiştiriyoruz. Rönesans dönemini Nakliyecilikte başlatıyoruz. 

“Eşyalarınız bizim en önemli, en nadide kıymetli emanetlerimizdir.” Emanete sahip çıkmak her şeyden evla gelir, ilkesiyle eşyalarınıza gözümüz gibi bakıyoruz. Endişe ve kaygılarınızı anlıyor ve ona göre titizlikle taşıma hizmeti sunuyoruz. Bu olgu ve mantığımıza sizler de dahil olmanızı bekliyoruz. 

Ayrıca bütün nakliye firmalarının ve nakliyecilik sektörünün de bu unsurla ilerlemesi, bu fikri benimsemesi için gereken gayreti göstereceğiz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Bağlan