İçeriğe geç
Erzurum Özçatlılar Evden Eve Nakliyat » Blog » Rüyada Eşya Taşımak

Rüyada Eşya Taşımak

Rüyada eşya taşımanın hikmeti, Allah (cc)’ın lütfetmesine işarettir. Bir yerden toparlanarak kurulu düzeni dağıtıp, farklı bir yerlere göçü, farklı yerlerde başka insanlarla yeni bir başlangıç yapmayı temsil eder. 
Rüyada eşya taşımanın ölüm, dağıtılan düzen veya yeni başlangıçlara işaret ettiği söylenebilir. 

İslam alimlerince ve modern rüya tabirlerince farklı biçimlerde yorumlanmaktadır. Temelde yaygın olan görüşler şu şekildedir;
Rüyada eşya taşımak, kişinin kendi sorumluluklarına bağlı olarak başarılı olacağına delalet eder. 
Rüyada eşya taşıyor olma, aynı zamanda davranışların da temsili olup, davranışların düzeltilmesi gerekiğine uyarısal vurgu etmektedir. 
Ayrıca, rüyada eşya taşımak, rüyayı görene hayattan memnun olmadığını ve bir takım sorunların en kısa sürede üstesinden gelmesi gerektiğini belirtmektedir. 
Bazı alimlere göre meşaketli bir biçimde onura, zorluklarla mücadele etmiş veya edecek olsa bile hak ettiği yere ulaşacağına, hatalarının ardından hayal ettiği güzelliklere kavuşacağına işarettir.

Bunun dışında kimi yorumculara göre, rüyada eşya taşımak, rüya sahibinin beklediği ümit ettiği bir mirasa kavuşacağına işarettir. 
*** Genel anlamıyla “rüyada eşya taşıdığını gören kimse” güzel olaylarla karşılaşacaktır. Rüyada eşya taşımak güzele yorumlanır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Bağlan