İçeriğe geç
Erzurum Özçatlılar Evden Eve Nakliyat » Blog » Rüyada Taşınmak – Ev Taşımak

Rüyada Taşınmak – Ev Taşımak

Rüyada Taşınmak – Ev Taşımak Ne Demektir?
Şimdi detaylı olarak taşınmanın rüyamızdaki anlamına değinelim. Rüyada ev taşımanın anlamı, hayati değişiklik demektir. Rüyada ev taşıdığını, taşındığını gören kimsenin hayatında değişiklik meydana gelecek, demektir. Taşınmanın bir diğer yorumu ise, kişinin kendini emniyette hissedeceği yer olarak ifade edilmektedir. 
Rüya sözlüklerinden birinin yorumlamasına göre rüyada kişi taşındığını görmüş ise kişinin ruh halindeki değişikliklere delalet eder. Rüya sahibi, iş veya kişisel hayatında bir takım değişiklikler yaşayacaktır. Ev taşımak, köklü bir değişim olacağını göstermektedir. 

Rüyada ev taşımak, taşınmak ve farklı bir memlekete, şehre taşındığını görmek ise; bir müddet rüya sahibinin sevdiklerinden uzak kalacağı anlamı taşır. 
Ayrıca Rüyada Eşya Toplamak; kafa toparlamak için bir yere aramaya, 
Aniden Rüyada Taşındığını Görmek; sürpriz bir iş teklifi almaya, maaş ve makamın artmasına, hayatın lüksiyata geçmesine işarettir. 

Rüyada bir evden, başka bir eve taşındığını gören kimse, zengin olur. Büyük evden küçüğe taşındığını gören kimsenin durumu ise psikolojik unsurlar barındırır. Psikolojik açıdan bunalım içerisinde olmayı, buhranlı bir dönem geçirdiğini göstermektedir. Aynı şekilde küçük evden büyük eve taşındığını görmek de psikolojik açıdan yorumlanmaktadır. Ferahlığa çıkılacağına delalet eder. 

Rüyada yeni eve taşınmak, kısmetin açılacağına,
Havuzlu yeni bir eve taşınmak, yaşam standartlarının ve refahın artacağına işarettir. 

Bunların yanı sıra rüyada,
Bahçeli ev; huzurlu hayata,
Çift katlı ev; büyük kısmete,
Havuzlu yeni ev; yaşam ve refahın artacağına,
Baba evine taşınmak; zor bir yaşam tarzının başlayacağına ve zorlanılacağına,
Farklı ülkeye taşınmak, her şeye sil-baştan başlanacağına,
Deniz kenarında eve taşınmak, kısa süreli çevre değişimi yaşanacağına ve bu durumun iyi geleceğine işaret etmektedir. 

*** Ölmüş ninenin evine rüyada taşındığını görmek, geçmişte kalmış bir kişiyi anılarda yaşatmaya ve bunun için de kalıcı bir şeyler yapmaya delalet etmektedir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Bağlan